2. Ισπανία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Ισπανία κριτικές ξενοδοχείων
Επαρχία της Βαρκελώνης Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Hotel Aneto Βαθμολογία σχολίων: 10

«Μου άρεσε ότι οι καθαρίστριες έρχονταν κάθε μέρα συγυριζαν και άφηναν χαρτί υγείας σαπούνια και σαμπουάν . Μου άρεσε επίσης ότι οι υπάλληλοι ήταν ευγενικοί και πρόθυμοι για κάθε βοήθεια.»

• Acta BCN 40 Βαθμολογία σχολίων: 8

«Το προσωπικό, η καθαριότητα, η Τοποθεσία»

• Travelodge Barcelona Poblenou Βαθμολογία σχολίων: 7

«ωραιο και πληρες πρωινο.»

• Catalonia Rigoletto Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η ανεση η καθαριοτητα το γελαστο και εξυπητετικο προσωπικο.Οι ανεσεις το τελειο καθαρο δωματιο.Γευματα δεν πηραμε αλλα γαινονταν ωραια .Πηραμε ομως το wellcome sparkling wine που μας προσφεαραν.τελεια.Η πισινα πολυ καλη για χαλαρωση.Ειναι λιγο μαξρυα απο το κεντρο.Ομως εχει κοντα σταθμους τραινου ξαι λεωφορεια.Επισης ενα μεγαλο shopping center με μαγαζια ξαι εστιατορια.»

• Hotel Barcelona Center Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ προσεγμένο δωμάτιο, αρκετά ευρύχωρο, με πολύ άνετα κρεβάτια και σε εξαιρετική τοποθεσία (ήσυχη περιοχή, 5' περπάτημα από το κέντρο)»

• Holiday Inn Express Molins de Rei, an IHG Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8

«ΩΡΑΙΟ ΑΛΛΑ ΙΔΙΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ!»

• El Jardi Βαθμολογία σχολίων: 8

«Ήταν άνετο και καθαρό 👏👏»

• Grupotel Gran Via 678 Βαθμολογία σχολίων: 6

«Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και ευγενεστατο. Τα δωμάτια καθαρά και κάθε μέρα βάζανε καθαρές πετσέτες.»

• Antiga Casa Buenavista Βαθμολογία σχολίων: 9

«καθαρο περιποιημενο»

• Pars Tailor's Hostel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Παρά πολύ φιλικό και καλό κλίμα! Κάθε βράδυ οργάνωναν events και έτσι γινόμασταν όλοι μια μεγάλη παρέα, ευχαριστούμε τον Melvin γι’αυτο που τα οργάνωνε ολα με κάθε λεπτομέρεια! Καθαρό και σε πολύ καλή τοποθεσία στο κέντρο!»