Bari Province Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Auditorium Оцінка за відгуками: 10

“Зручний чистий номер з усім необхідним для проживання. Є міні холодильник, сейф. Розетки і вимикачі світла біля ліжка. Ранній сніданок о 7 але було готово і раніше. 15-18 хв пішки до вокзалу і по дорозі є супермаркет lidl. Гарний сад у дворі зі столиками. Такий собі затишний куточок відділений від всього іншого світу. Дуже сподобалось. Буду тут зупинятись ще.“

• Trulli OraziO Оцінка за відгуками: 10

“Це неймовірне місце. Як буду там- завжди буду бронювати його. Власник - чудовий. Дуже приємний в спілкуванні і завжди порадить куди сходити.“

• Hotel Lanzillotta Оцінка за відгуками: 6

“Розташування. Неймовірно чарівні працівники“

• ROOM 110 BARI -guesthouse- Оцінка за відгуками: 7

“Розташований майже біля жд вокалу. У мене була кімнатна на 6-му поверсі й це прекрасний вид з вікна. Інтернет дуже хороший. Чай та кава біля вхідних дверей.“

• CasaPrincipe Оцінка за відгуками: 10

“Супер розташування,тиха затишна квартира ,можливість готувати їжу самостійно,навіть духовка є“

• BARI ROOMS Abate Gimma Оцінка за відгуками: 10

“Приємний персонал, чудове розташування!!!“

• MovidaBlablabla Оцінка за відгуками: 10

“Було дуже чисто, у коридорі стоять серванти із сервізами та статуетками. Рушники є в наявності. Але не можна викидати щось до унітазу, навіть туалетний папір, бо забивається і виклик майстра коштує 100 євро, за які турист платить з власного гаманця. Мийте за собою посуд, не смітіть, бо порядок суворо особисто контролюється господинею хостела, яка може в будь-який момент пройтися по приміщенню.“

• Executive Business Hotel Оцінка за відгуками: 5

“Місце розташування“

• Garibaldi Loft House Оцінка за відгуками: 9

“Привітий господар. Зручне розташування. Близько є супермаркет, пекарні. До автобусної зупинки 16 автобуса 5 хв, так що доїхати до аеропорта немає проблем.“

• Residence Hotel Moderno Оцінка за відгуками: 9

“Сподобався номер, було чисто, зручне ліжко, просторий душ“

30 найкращих готелів в регіоні Bari Province