2. Франція: відгуки про готелі
  3. Франція: відгуки про готелі
Bas-Rhin Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Calme & zenitude aux portes de Strasbourg (Zénith) Оцінка за відгуками: 8

“Розташоване помешкання недалеко від Страсбург у. Добиратися можна на трамваї. Ми ставили машину на одній із перехоплюючих парковок. Парковка не дорога 4.20 €, та в цю ціну входить проїзд на трамваї в місто та назад до 7 чоловік. Білет перед посадкою потрібно проштампувати на зупинці.“

• Nemea Appart Hotel Elypseo Strasbourg Port Оцінка за відгуками: 9

“Гарний, просторий номер. Хороше ліжко. Кухня“

• City Residence Access Strasbourg Оцінка за відгуками: 10

“У номері був холодильник, чайник, трохи посуду, мікрохвильовка, ел.плитка. Також телевізор, але ми його не вмикали, тому що не було часу його дивитися. Готель розташований за 10 хв.ходьби від залізничного вокзалу. Рух поїздів не було взагалі чути. Нас поселили не біля ліфту, тому ми дуже вдячні персоналу за це!“

• Appart Deluxe Privé Strasbourg Centre avec Parking gratuit Оцінка за відгуками: 9

“Гарні апартаменти. Дуже просторі та світлі. 20 хвл пішки до центру. Є власний паркінг. Рекомендую!“

• Mobile home Оцінка за відгуками: 9

“Коротко по пунктам. Місце розташування:без авто не доїхати Будиночок:старенький, пошарпаний, але чистий більш менш, все в ньому було, все, що мало працювати-працювало. Особливо здивувало, що було розкладне ліжечко для немовляти і яшик з іграшками для дитини. На час нашого перебування навколо було тихо, зоча в усіх сусідніх будинках були родини з малими дітьми. Ще дуже сподобалася тераса-дуже затишна, закрита частково і від сонця і від вітру. В цілому можу сміливо рекомендувати👍 Ми їздили з двома ночівлями з цілью відвідати європарк.“

• Cerise Strasbourg Оцінка за відгуками: 9

“Чистота і наявністю всього необхідного“

• L'Acrobate Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування в тихому районі, зручно дістатись до центру потягом. Чисте приміщення, є все необхідне для приготування їжі. Завчасно попіклуйтесь, щоб власник надіслав логін на пароль від Wi-Fi.“

• Le Hameau du Bouleau Оцінка за відгуками: 9

“Велика простора квартира ,було все необхідне за прийнятну ціну.“

• TONNEAU - Hypercentre - Cathédrale - Authentique Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручне розташування. Хороша ціна. Дуже красиве місто. Рекомендую.“

• Lagrange Apart’Hotel Strasbourg Wilson Оцінка за відгуками: 9

“Чудовий готель. Відмінне розташування у самому центрі Страсбурга. Чистий номер. Зручно“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Bas-Rhin

на основі 138 219 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com