2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Basilicata - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Basilicata Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Sassi e Virtù Priemerné hodnotenie: 10

„Poloha, vybavenie, čistota, prístup majiteľa .“

• Residence San Pietro Barisano Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita, autentickosť, dostupnosť, čistota“

• Grotta Barisano Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi pekné a čísté ubytovanie priamo v jaskyni. Všetko bolo dobre pripravené a zorganizované. Na izbe bola možnosť kedykoľvek si spraviť espresso alebo čaj. Cítili sme sa skvele a potešilo aj mnoho maličkostí (fľaša vína, sladké cukríky). Posteľ bola veľká a pohodlná.“

• Angolo del poeta suite Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie je prekrasne, nevedeli sme sa cely interier vynadivat ani po par dnoch <3 Je tam vsetko - kavovar, mikrovlnka, cela kuchyna s jedalenskym stolom a stolickami, velka kupelna, krasna izba, paplon, co nebyva v Taliansku zvykom. Ranajky, ktore nam kazde rano priniesli - cerstve croissanty a pizza. Raňajkovať sa dá aj na priedomí/dvorčeku. V apartmane sme mali k dispozicii kapsulovy kavovar aj s kapsulami, male dzusy, jogurty, male masielka, male mlieko. Ked sme nieco potrebovali, doplnili nam to. Kurenie fungovalo bez problemov a skvele. Nasmu psikovi sa tam tiez pacilo :) Dalsim bonusom je vyhlad, ktory mate ked vyjdete z brany. Matera sa vam predstavi v celej krase.“

• La Stufetta Priemerné hodnotenie: 10

„Nevšedné zariadenie interiéru v umeleckom štýle“

• Angolo del poeta suite Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo krásne a v skvelej lokalite. Veľmi dlho som nevidela tak krásne ubytovanie. Bolo to niečo neuveriteľné. Škoda že sme mohli zostať iba jednu noc. Určite by som sa sem vratila.“

• Residenza 1930 Priemerné hodnotenie: 10

„Tiché miesto, dostupnosť bezplatného parkovania, do Sassi cca 15 min.“

• The View Matera Priemerné hodnotenie: 9

„Výborná lokalita, hostiteľ bol veľmi nápomocný a ochotný. Nádherný výhľad na mesto.“

• Casa vacanza Parco del Castello Priemerné hodnotenie: 8

„Velmi dobra poloha, cca 10-15 minut pešo od centra, byt je velmi velky, priestranny.“

• MOVIE APARTMENT Priemerné hodnotenie: 9

„zákaznícky prístup, raňajky a lokalita boli skvelé“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Basilicata

podľa 56 579 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com