2. Comentarii despre hoteluri în Germania
  3. Comentarii despre hoteluri în Bavaria
Bavaria Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• B&B Hotel Schweinfurt-Süd Scor din comentarii: 10

„ok”

• Hotel Deutsches Theater Stadtzentrum Scor din comentarii: 10

„Very good.”

• B&B Hotel Ingolstadt Scor din comentarii: 10

„Tot”

• „Am avut un mic dejun foarte bun si alimente proaspete, personalul a fost drăguț, camera si baia curate cu toate cele necesare.”

• PLAZA INN Regensburg Scor din comentarii: 9

„Am fost doar in trecere si aveam nevoie de un loc sa dormim si a face dus, insa a fost mult mai bine decat ne asteptam. Locatia foarte buna, aproape de A3, usor de ajuns, curat in camera, comunicarea foarte buna, informatii utile primite la timp. Recomand si cu siguranta mai oprim cand aveam ocazia.”

• Trendic Hotel Scor din comentarii: 10

„Foarte curat!”

• H4 Hotel Residenzschloss Bayreuth Scor din comentarii: 8

„nu mi a placut absolut nimic in legatura cu receptia.Personalul arogant”

• Hotel - Stadtvilla Central Scor din comentarii: 10

„Curățenia, aspectul, ambientul si amablitatea personalului. Este amplasat foarte bine, nu prea departe de gara si nici de atractiile orasului. Camera foarte curata si spatioasa. Micul dejun, desi nu l-am servit pot spune ca este suficient si ce trebuie. Bufetul si locul de servit masa arătau foarte bine. Cafeaua la locatie este din cafea boabe si nu instant ca in majoritatea hotelurilor.”

• Hotel Wilder Mann Scor din comentarii: 7

„Camera curata si spatioasa. Staful prietenos.”

• elaya hotel munich city Scor din comentarii: 5

„Hotelul se afla in imediata apropiere a unei statii de metrou, permitand deplasarea facila in Munchen. In plus ofera biciclete gratuit in limita disponibilitatii. Micul dejun este f. bun si destul de variat si aveti la dispozitie un automat de cafea si ceai 24/24 - ceea este f. bine-venit. Hotelul este in general destul de bunicel ca si raport pret/calitate in afara perioadeleor de targ sau alte evenimente importante - adica atunci cant pretul nu depaseste cca. 120-150 euro/noapte.”