2. Польща: відгуки про готелі
Beskid Mountains Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Magnus Resort Оцінка за відгуками: 7

“Гарні сніданки, сауна“

• Na Stawach Оцінка за відгуками: 10

“Були з дітьми, половили рибку, зробили шашличок, з'їздили на велике озеро (5хв), були на спортивному полі з дитячим майданчиком. Гарне місце.“

• Dzikość Serca - Jurta z widokiem na Tatry Оцінка за відгуками: 10

“Краєвид, місцезнаходження, затишок. Те місце куди хочеться повернутись. Ідеальне для 2 дорослих та можливо 1-2 дітей.“

• Panorama Оцінка за відгуками: 8

“Сніданок на вищому рівні“

• Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалося взагалі все. Величезна територія з великою кількістю різноманітних забав для людей від 0 до 100 років. На рецепції зустріли дуже привітні співробітниці. Розповіли прискітливо про всі розваги, місця та ресторани, якими ми можемо скористатися, показали де що знаходиться на мапі. До речі, майже все входить в ціну квитка. Окремо тільки боулінг та спа процедури можна замовити. Басейни працюють від самого ранку 7:00 до пізньої години 23:00. Вночі можна замовити в номер закуски та вино з доставою. Ми приїхали о 18 вечора і встигли два рази відвідати зону басейну. Там також є сауни. Вранці нас чекав чудовий сніданок. Величезний ресторан с вибором їжі на любий смак. Все свіже, смачне та красиво сервіроване. Ми були серед тижня, людей було багато, але місця достатньо для всіх. Вважаю, що в вихідні тут заповнене все.“

• Hotel Gołębiewski Wisła Оцінка за відгуками: 10

“Дуже любимо тут відпочивати та відволікатись від всього!!!“

• Hotel Nawigator Szczawnica Оцінка за відгуками: 10

“Зручне розташування, чисто, охайно. Смачний сніданок.“

• Moja Ostoja Оцінка за відгуками: 8

“Чудовий вид з вікна. Ввічливий, доброзичливий персонал. Чисто. Тепло. Тихо“

• ENERGY GLAMP Оцінка за відгуками: 10

“Чудове місце і персонал. Попросили виїхати пізніше і нам дозволили. Вернемося ще! Рекомендую !“

• Zaciszne Domki w Kluszkowcach z Sauną i Balią Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишне місце, є всі зручності для відпочинку. Для дітей є невеликий дитячий майданчик. Приємні власники. Неодмінно повернемося сюди ще!!!“

30 найкращих готелів в регіоні Beskid Mountains