2. Čierna Hora - hodnotenia hotelov
  3. Čierna Hora - hodnotenia hotelov
Bjelasica Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Gazela Bungalov 2 Priemerné hodnotenie: 10

„Keďže sme tu uz prespavali, poznali sme miesto“

• Motel Krstac Priemerné hodnotenie: 8

„Je to motel pri ceste, miesto vhodné na jednodennu zastávku na dlhšej ceste alebo aj dlhší pobyt s výletmi do údolia rieky Tara, pripadne pohoria Durmitor. Páčilo sa mi vybavenie izieb, výhľad. Cena za ubytovanie je veľmi dobrá.“

• Kamp Janketic Priemerné hodnotenie: 10

„Keď chcete mat pobyt so zážitkom. Poznať miesto ktoré vo vás ostane ako úplne niečo iné než bežné pobyty, tak toto je to miesto kam treba ísť. Jedlo je naozaj výborné a porcie naozaj veľké a dostačujúce. Dijana je skvelá majiteľka , hostiteľka, ktorá sa za pobyt stane priateľkou. Má všetko pod palcom a dáva miestu srdce i dušu. Tu sa človek cíti výnimočne. Čo naozaj oceňujem fotky sú úplná realita. Odporúčam cestovateľom a dobrodruhom, ktorý vedia oceniť zážitok nezvyčajných miest.“

• Restoran & Motel Manjež Priemerné hodnotenie: 10

„Páčilo sa nám všetko, čistota, všetko pohodlné, milý hostiteľ, dobré raňajky :)“

• Motel Tara Priemerné hodnotenie: 5

„Príroda 24 h možnosť prichodu“

• Bali Mountain resort Montenegro Priemerné hodnotenie: 9

„Vyborna lokalita, na konci sveta, uz ani mapy neukazovali cestu dalej, vdaka, ze mali dobre oznacenu cestu. Uplny klud, ticho a cisy vzduch v horach. Ubytovanie ako z rozpravky "Tisic a jedna noc".“

• ECO ViLLAGE CORIC Priemerné hodnotenie: 10

„Vynikajúce raňajky, ktoré priniesol majiteľ na izbu, úplne čerstný práve napečený chlieb.“

• Hotel Serdar Priemerné hodnotenie: 10

„Výborný personal, odporucam tento hotel“

• Dream House Hotel & Spa Priemerné hodnotenie: 9

„Peesonal a recepcna“

• Komovi - Kobil Do Guesthouse Priemerné hodnotenie: 10

„S manželom sme sa zhodli, že to bol zatiaľ najlepší zážitok z ubytovania v našom doterajšom cestovateľskom živote. Paráda! Okolité hory, lúky, ticho, útulná chatka, vynikajúce raňajky, personál… všetko na jednotku. Puno hvala!“

30 Najlepších hotelov v regióne Bjelasica