2. Чорногорія: відгуки про готелі
  3. Чорногорія: відгуки про готелі
Bjelasica Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Restoran & Motel Manjež Оцінка за відгуками: 10

“Чудове місце. У номері було шумно, оскільки поряд ж/д дорога і автомобільна траса, але тут настільки приємний адміністратор і персонал, що це перекриває будь-які мінуси. Все чисто, номери гарні. А сніданок просто шедевр! Ми відчули себе тут бажаними гостями. Раджу на 100%.“

• Modern Mountain La Stella Оцінка за відгуками: 4

“Квартира, дійсно, виглядала як на фото, але був один нюанс про нього пізніше. Все було чистим. Загалом було затишно.“

• Apartments Popovic Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишно, у будинку є все необхідне, приємний дизайн. Дуже привітні господарі.“

• Eko Katun Damjanovic - Bjelasica Оцінка за відгуками: 10

“Нам дуже сподобалась гостинність господарів! Будиночки знаходяться високо в горі, ці захоплені краєвиди додають особливої атмосферності! Це дає змогу відпочити від повсякденної метушні та побути наодинці зі своїми думками! Зважаючи на те, що їхати дуже далеко і звичайною машиною по дорогам не можна, господарі привітно запропонували нам трансфер, дуже дякуємо, ми задоволені! Ми обовʼязково повернемося ще не раз))“

• Tara Riverside Оцінка за відгуками: 10

“Місце дуже затишне і комфортне, є все що потрібно. Господарі дуже привітні і доброзичливі.“

• Tara Riverside Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарне місце, супер вигляд, шум річки. Гарні господарі.“

• Hotel Serdar Оцінка за відгуками: 10

“Супер“

• Kuca Оцінка за відгуками: 1

“Нічого не сподобалось. Я в чужій країні з сімʼєю без інтернету бронюю приміщення та готель якого, як виявляється потім, не існує. Немає ні адреса яка вказана, ні самого готелю“

• Hotel Dominus Оцінка за відгуками: 10

“За досить невелику суму гарні умови та чудовий сніданок!“

30 найкращих готелів в регіоні Bjelasica