2. Болгарія: відгуки про готелі
Blagoevgrad Province Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Family hotel SLH by Andre Оцінка за відгуками: 8

“Розташування дуже вдале.“

• Motel Thessaloniki Оцінка за відгуками: 7

“Співвідношення ціни і якості. Ми обирали переночувати у Греції чи ще в Болгарії. Однозначно в Болгарії дешевше. Мотель знаходиться недалеко від кордону. І велика перевага там є кафе в якому смачна їжа. Коли кілька діб у дорозі, хочеться поїсти гарячого супу. Привітний, ввічливий персонал, смачна вечеря і сніданок. Чиста постіль. Гаряча вода є, але треба довго чекати, поки стіче холодна, а потім піде гаряча. Дня одноразової ночівлі за невеликі кошти прийнятно.“

• Dezudava Family Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже задоволення з мого перебування в готелю! Це був мій другий, але звичайно не останній раз тут. Готель надзвичайно затишний, господарі дуже гостинні, розташування прекрасне - прямо в центрі, а відношення ціни до якості просто чудове. Дякую вам, Ілліано та Григорію. З нетерпінням чекаю на наступну зустріч!“

• Family Hotel Bistritsa Оцінка за відгуками: 5

“1. Місцезнаходження, хоча з однієї сторони дорога, а з іншої дуже шумна річка. 2. Паркінг. 3. Міні-холодильник. 4. Рушники були більш-менш чисті, але не всі, на деяких були стійкі плями, напевно не відмиваються. 5. Добрий досвід, щоб ніколи не бронювати подібні номери. 6. Вдалось оплатити через термінал, хоча спочатку казав, що тільки готівка. Але видав чек.“

• Hot Springs Medical and SPA Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось все: місцерозташування, зручності, комфорт, чистота, персонал і, навіть, різноманітне харчування. Кімнати великі, білизна чиста, все працює в номері, вода гаряча в наявності, прибирання достойне. Все було на достатньо високому рівні.“

• Hotel West Оцінка за відгуками: 7

“Ідеальний транзитний готель. Легко знайти, зручний під'їзд , парковка. Швидко заселили. Господар порадив де можна у місті повечеряти. Приємний персонал. Домовились про ранній сніданок. Номер та ванна кімната ідеально чисті. У ванній кімнаті все необхідне. Миючі засоби, рушники , туалетна бумага... На вікнах маскитні сітки. Гарний сніданок. Сир, масло, ковбаса, яйця, хліб напої...“

• Grand Hotel Bansko - Fitness & SPA Оцінка за відгуками: 9

“Велика дитяча кімната, розташування поблизу магазинів, вибір десертів“

• Private apartments in Alpine Lodge Bansko Оцінка за відгуками: 9

“Великий номер, наявна пральна машина та ванна)“

• Pirin and Bansko view Studio Оцінка за відгуками: 9

“Затишно, дуже гарний краєвид. Тихе та спокійне місце для відпочинку. Зручне ліжко та кухня. Дуже тепло“

• Hotel Bansko SPA & Holidays - Free Parking Оцінка за відгуками: 10

“Дуже файний готель в Банско по Дуже класній ціні! Рекомендую для великих компаній та родин!“

30 найкращих готелів в регіоні Blagoevgrad Province