2. Montenegró hotelértékelések
  3. Montenegró hotelértékelések
Kotori-öböl Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Art Hotel Galathea Értékelési pontszám: 10

„Minden megfelelő volt. Az elhelyezkedés, a szoba, a személyzet….”

• Hotel Galia Értékelési pontszám: 10

„Nagyon szép kis szálloda a Kotori öbölben. A tengerpart/strand kb 30 méter. A Stari Grad 2.5 km,akar gyalog is simán vallalhatò. A tulaj a “szemelyzet” nagyon kedves,segítőkész. A reggeli hatalmas adag,de még így is kérdezgeti közben hogy nem kell-e valami. Igaz nem motorral voltam,de kiderült hogy a tulaj is biker! Ez külön jó pont! Az erkelyről ta láttam az öbölre. Majd elfelejtettem,magyar nyelvű étlap is van! Jó szívvel ajánlom! Köszönöm! / Hvala!🇭🇺❤️🇲🇪🙏🏻”

• Hotel Casa del Mare - Amfora Értékelési pontszám: 10

„Kíváló reggeli, nem svédasztalos, hanem reggeli lapról választhatóan készül. Vacsora is nagyszerű. A személyzet nagyon kézséges, kedves, reggeli idő előtt is megoldották számomra a reggelit. A szoba és az étteremteraszról csodálatos panoráma a kotori-öbölre. A szoba tágas, parkolóhely mindíg volt(nem fizetős). A szoba szebb, mint a képeken.”

• Hotel Palma Értékelési pontszám: 10

„Finom és változatos reggeli”

• Garni Hotel TIANIS Értékelési pontszám: 10

„Kiváló helyen van, közel belvároshoz, éttermekhez, túraútvonalhoz. Nagyon kedves és segítőkész a szállásadó. Az épülettel szemben van egy bevásárlóközpont. A szállás parkolója pici, mi nem mertük bevállalni. A környéken fizetős a parkolás, a bevásárlóközpont parkolójában 4 euro volt 30 perc. Kicsit több sétával viszont elérhető ingyenes parkoló zóna.”

• Hotel Maksim Értékelési pontszám: 10

„Könnyű megközelítés, kedves személyzet, tisztaság, segítőkészség. Csupa pozitív minden!”

• Hyatt Regency Kotor Bay Resort Értékelési pontszám: 9

„Szép szoba, előzékeny és kedves staff, kiváló angol tudással, finom reggeli, nagyon szép kilátás. Összességében nagyon igényes hely, és a vendég az első.”

• Hostel Pupa Értékelési pontszám: 9

„A buszállomástól pár percnyi sétára Kotor szívében az öböl partján. Kilátás az óvárosra és a kikötőre. A óváros szintén néhány percnyi sétára. Rendezett, szép hostel. Két szinten is közösségi tér, főzési lehetőséggel. Segítőkész személyzet. Kijelentkezés után ott lehet hagyni a hátizsákot, ha kéri az ember.”

• Palmon Bay Hotel & Spa Értékelési pontszám: 10

„Minden”

• HOTEL TALIA Értékelési pontszám: 10

„A szálloda kiváló elhelyezkedésű, felszereltség és kialakítás szempontjából csodás. Az ételek kiválóak, alig várom hogy visszatérjek.”

Kotori-öböl 30 legjobb hotele

42 450 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán