2. Maďarsko - hodnotenia hotelov
  3. Borsod-Abauj-Zemplen - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Borsod-Abauj-Zemplen Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Park Central Tapolca Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita apartmánového domu veľmi dobrá, Jaskynné kúpele, kúpele Elipsum ,krásny park kde sa dá člnkovať, detské ihrisko,bobová dráha ,autobusová zastávka do Miskolca všetko rýchlo dostupné od 5 do 10 minut pešou chôdzou. Ubytovanie v strešnom apartmáne bolo úžasné,izby čisté priestranné veľmi vkusne zariadene,perfektne vyriešená kuchyňa, vybavená všetkým čo potrebujete,krásna veľká terasa s jacuzzi . Na stole nás čakal darček víno a čokoláda a v chladničke dve fľaše minerálky. Majiteľ bol veľmi milý a vysvetlil všetko čo sme potrebovali. Boli sme maximálne spokojný. V budúcnosti určite využijeme znovu toto ubytovanie.“

• Parva Villa Priemerné hodnotenie: 10

„Izba veľmi pekná Vybavenie izby super Ubytovateľka je milá,ochotná“

• Alfa Apartman Priemerné hodnotenie: 9

„Priestor, možnosť parkovať“

• Júlia Vendégház Priemerné hodnotenie: 8

„Bol lsom spokojný“

• Second Home Apartments Miskolctapolca Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita i přístup paní majitelky byl úžasný.“

• Mokka Best Apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Poloha, vybavenie.“

• Macropolis Apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo veľmi príjemné. Poloha hotela je v strede Miškolca,cena bola zaujímavá. Personál veľmi ochotný. Apartmán bol krásne veľký, veľká terasa, komplet vybavený.“

• LakePark Garden Villa Priemerné hodnotenie: 10

„Poloha“

• Belvárosi Apartman 3 Priemerné hodnotenie: 3

„Nie“

• A kégli Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko sa nám veľmi páčilo. Krásna chatka, plne vybavená. Dokonalo nadizajnovaná. Teplá a čistá vírivka, grill na záhrade v tichom prostredí v prírode. Do chaty sa dostanete PIN kodom, auto zaparkujete na dvore. Určite sa tam ešte vrátime.“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Borsod-Abauj-Zemplen

podľa 21 509 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com