2. Угорщина: відгуки про готелі
  3. Borsod-Abauj-Zemplen: відгуки про помешкання для відпустки
Borsod-Abauj-Zemplen Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• M70 Apartmanház Оцінка за відгуками: 8

“Співробітники прийшли нам на допомогу, хоча ми прибули значно пізніше, ніж розраховували. Номер невеликий, але достатньо зручний. Зручні ліжка.“

• Széchenyi Aparman (II Relax) Miskolc Belvárosában Оцінка за відгуками: 10

“Шикарне місцерозташування. Транспорт в усі боки. Всередині все продумано. І прямо душевно. А ще дуже люблю варіанти з сейф-бокс - приходиш на check-in, коли зручно, не треба підлаштовуватись.“

• Herczeg Apartment Оцінка за відгуками: 9

“Можливість користуватися кухнею. Хороша ціна.“

• Kriston Apartman 2 Оцінка за відгуками: 10

“Чудові апартаменти в самому центрі міста. Дітям сподобалась кровать на 2 поверсі. Поруч зупинка транспорту на Мішкольц Тапольца.“

• Eperke Vendégház- Vajdácska Оцінка за відгуками: 8

“Гарний просторий будинок. Дві окремі ванні кімнати. Можна розмістити 6 дорослих. Зіпсоване враження лишилось від підлоги з керамічної плитки. Було б добре зробити обігрів. Було холодно і кондиціонер не рятував. Мабуть, в жарке літо це був би плюс. В іншому все добре. Кухня повністю укомплектована посудом, в тому числі і для приготування їжі.“

• BONI Apartman Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємний господар, все розповів, підказав де що знаходиться, запропонував своє паркомісце ближче до печерних лазнів. Апартаменти дуже просторі, повноцінна трьокімнатна квартира. Дві спальні з великими дуже зручними ліжками. Зручні матраси і подушки, які не часто зустрічаються в готелях. Є тераса з мангалом і столиками, кухня оснащена всім необхідним. Є власна парковка перед подвір'ям, до лазнів хвилин 7-10 пішки. Дуже сподобалося приміщення, при нагоді запинюсь тут ще раз.“

• Széchenyi Apartman (III. Panorama) Miskolc belvárosában Оцінка за відгуками: 9

“В цих апартаментах я не вперше. Все подобається: розташування, наявність кухні, чистота.“

• Kertvárosi Apartman Оцінка за відгуками: 10

“Дуже комфортне місце. Нам сподобалось!“

• MATE Apartmanok Оцінка за відгуками: 10

“Апартаменти перевищували наші очікування. За цю ціну я очікував значно гіршого. Якісний ремонт, нові меблі, повний комплект посуду та побутової техніки. Господар зразу після бронювання надіслав інструкцію щодо ключа та проживання та оперативно відповідав на всі питання.“

• Cosmopolitan Apartman Оцінка за відгуками: 10

“Top!!!!“