2. Румунія: відгуки про готелі
  3. Брашов: відгуки про готелі
Брашов Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Lux Divina Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручне розташування, поряд з трасою. Дуже чисто и охайно, рецепція працює цілодобово, добротний європейський сніданок який входив у вартість.“

• The Top House Оцінка за відгуками: 10

“Жили у готелі сім'єю (з трирічною дитиною) 5 ночей. Господар готелю привітний, можна було звертатися з будь-якими питаннями. Готель має зручне розташування. Номери на першому поверсі, і на другому (мансарда). У нас був сімейний люкс на другому поверсі: дві кімнати, два великих ліжка, холодильник, чайник, фен, туалет/душова кімната. Номер просторий. Чисто. Ми бронювали зі сніданком. Сніданок хороший!“

• Hotel Belvedere Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чисто, комфортно і смачно.“

• Hotel Ski&Sky Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель. Всім щиро рекомендую Нові меблі, комфортні кімнати, хороший сніданок чисто, затишно і дуже приємний персонал. Ми щиро вдячні адміністратору, який нам багато допоміг та зробив поселення дуже зручним, врахувавши всі наші побажання. Наступного разу ми знову обов'язково зупинимося саме в цьому готелі) Дякую!!!“

• Kronwell Brasov Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Все було неймовірно! Сервіс, сніданок, сам готель. Дуже вразив customer experience: ми пішли в спа, коли повернулись в номері на нас чекав термос з трявяним чаєм. Я була в захваті від такої дрібниці, але ж саме так вибудовується лояльність до брендів“

• HB Brilliant Оцінка за відгуками: 9

“Загалом чудовий готель, ідеально підходить для туризму в зимовий період, але я була в робочій поїздці в не сезон і було таке враження, що я була одна в готелі, тому було ну дуже тихо) Мене попередньо запитали час мого заселення, на рецепції зустріли, пояснили всі правила готелю, заселили в номер з видом на гори, види неймовірні. Смачний сніданок, можно наїстись на весь день.“

• Casa Din Bran - Inn Cuisine Оцінка за відгуками: 10

“Чистота. Вигляд з вікна“

• Prinz Gregor Оцінка за відгуками: 9

“Велика кімната, гарні ліжка. Чисто, персоналу, майже не бачили. Різноманітні сніданки.“

• Conacul Törzburg Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово.“