2. Rumunsko - hodnotenia hotelov
  3. Brašov - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Brašov Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Poarta Schei Residence Priemerné hodnotenie: 10

„raspolojenie, cistota, confort“

• M-S Apart-Hotel Brasov Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo fajn. Dobrá komunikácia s majiteľom. Ďakujem za príjemné ubytovanie 👍“

• Studio Loft Brasov Priemerné hodnotenie: 10

„-lokalita blízko centra -perfektná a promptná komunikácia s ubytovateľom (i keď to bol self check-in/out), potrebovali sme sa zdržať polhodinku navyše, čo nám bolo takmer ihneď vyhovené -možnosť blízkeho parkovania -postačujúce vybavenie -ako plus hodnotím aj kapsulový kávovar s kapsulami (pred dlhou cestou potešilo) :)“

• Vilux with indoor private parking Priemerné hodnotenie: 10

„Tiché prostredie vzadu za domom v záhrade.Samostatne pristavené ubytovanie.Vkusne zariadené.Dve široké postele, kde sa možu s rodičmi vyspať aj dve malé deti.Odporučam. Dagmar“

• KOA - Aparthotel Priemerné hodnotenie: 10

„+ pohodlný gauč a postele + čisto a teplo + 2 x toaleta (1x toaleta so sprchou, 1x toaleta s vaňou) + kompletne vybavená kuchyňa (káva, čaj, cukor, poháre, hrnce,...) + blízko ubytovania je veľké nákupné centrum kde sa dá najesť fotky súhlasia s realitou“

• Barko Residence 1 Priemerné hodnotenie: 10

„Krasny byt, vhodny pre vacsiu skupinu ludi, kazdy mal zaroven aj svoje sukromie.“

• Giorgia and Ary Priemerné hodnotenie: 10

„Nádherný apartmán , čistý , plne vybavený, voňavý , krásne izby aj zariadenie . Dokonalé ubytovanie“

• KOA - Davino Aparthotel Priemerné hodnotenie: 9

„Perfektné vybavenie. Ako v byte kompletne zariadená kuchyňa, práčka, TV“

• Deea H24 Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie sa nam velmi pacilo. Bolo tam cisto a hlavne to bolo nove a moderne. Bol tam aj vytah co sme ocenili, kedze sme boli s malym dietatom. Parkovanie bolo hned vedla ubytovania. Obchod bol nedaloko. Komunikacia s majitelkou bola super. Urcite odporucam :)“

• Old Town Central Studio Priemerné hodnotenie: 10

„Výborna poloha blízko centra mesta. Apartmán krásny, čistý a dobre vybavený.“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Brašov

podľa 135 434 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com