2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Німеччина: відгуки про готелі
Brunswick Land Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• B&B Hotel Wolfsburg-Weyhausen Оцінка за відгуками: 9

“Нам сподобалася багато чого, було чисто, розташування непогано, є парковка, ціна теж.“

• Hotel am Hafen Оцінка за відгуками: 6

“Горячий душ!)“

• Hotel Efcannos Dornberg Carree Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємний персонал. Все чудово“

• IVY Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Нам все сподобалось. Дуже чистий номер, нова сантехніка і комфортні ліжка. Рекомендуємо!!!“

• Best Western Hotel Helmstedt am Lappwald Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, затишно“

• Premier Inn Braunschweig City Centre Оцінка за відгуками: 9

“Дуже подобається зупинятися в цьому отелі. Все чудово - стійка реєстрації працює цілодобово, номери великі, сучасні, чисті, є усе необхідне, зручне центральне розташування. Ціна нижча, ніж у інших місцевих готелях.“

• B&B Hotel Braunschweig-Nord Оцінка за відгуками: 10

“Все.“

• pentahotel Braunschweig Оцінка за відгуками: 9

“Готель розташований недалеко від вокзалу. Можна дістатися трамваєм чи автобусом, які зупиняються навпроти головного входу. Персонал привітний . Доречна була пляшка води , яку презентували на рецепшен. Номер чистий. Завтрак був смачним, різноманітним. Недалеко від готелю у пішій доступності істричні пам'ятки , Happy Haus, торговельний центр. Рекомендую готель для 1-2 днів проживання.“

• Maria Apartment Оцінка за відгуками: 4

“Господар зустрів з самого ранку і передав ключі, після нічної дороги це було дуже доречно, за що я вдячний. В квартирі були необхідні зручності (як от порохотяг, мийна машина, великий двохкамерний холодильник, сушка і пралка).“

• B&B Hotel Braunschweig-City Оцінка за відгуками: 10

“Гарні , чисті , зручні номери для сім'ї з 4 осіб“