2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Німеччина: відгуки про готелі
Breisgau Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Parkside Boutique Appartements Оцінка за відгуками: 9

“Зручне розташування і центрі міста, великі зручні апартаменти.“

• The Cloud Suite Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Апартаменти дуже комфортні для проживання: сподобалось наявність всієї потрібної побутової техніки, простора ванна кімната, зручне ліжко, чиста постіль і рушники. Самі апартаменти теж дуже чисті. Ще сподобався район, в якому розташовані апартаменти, недалеко всі необхідні магазини“

• Simplex Apartments Am Schwabentorring Оцінка за відгуками: 9

“Світлі і просторі кімнати. Чудовий вид на річку.“

• V7 Boutique Appartements Оцінка за відгуками: 9

“Дуже гарна локація, чудовий вид з вікна. Приємна дівчина на рецепції. В номері є все необхідне для життя: міні-кухня, фен, пилосос, кавоварка. На новий рік готель подарував пляшку шампанського, було дуже приємно :)“

• Haus Brengartner Оцінка за відгуками: 10

“Все було супер,фрау Марія дуже гарно нас приймала! Отель знаходиться в чарівному місці,ще раз обов'язково туди приїдемо!“

• Ferienwohnung Birkental Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарні апартаменти, з обладнаною кухнею, все зручно можна готувати. Є вихід на подвіря. До автобусної зупинки 5хв, автобус 7240 у Фрайбург їздить щогодини (Якщо комусь корисно то дістатись в апартаменти можна з головного вокзалу у Фрайбурзі 11 платформа з розкладом) Приємні власники залишили пляшку вина, за що окреме їм дякую! Все на найвищому рівні!“

• The Cloud Suite Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Номер дужє великий, все чисто і прибрано, всім укомплектований! Ми вжє 3 рік підряд бронюємо в цьому готелі номера!!!“

• Freiburger-Ferienwohnung Оцінка за відгуками: 10

“Зручне розташування. Наявність всього необхідного для проживання.“

• StayInn Apartments City Center Оцінка за відгуками: 7

“Розташування, зручності“

• Historical Luxury Homes - Stadtvilla Оцінка за відгуками: 10

“слухайте, ці апартаменти просто підкорили моє серце! тут настільки все круто влаштовано, що в мене єдиний відгук – ВАУ! стильно, комфортно, красиво, всі зручності, капці-рушники, посуд, навіть приправи... а господар – просто лапочка! тепер є мотивація знову приїхати до Фрайбурга, аби зупинитися тут!“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Breisgau

на основі 52 974 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com