2. Comentarii despre hoteluri în Ucraina
  3. Comentarii despre hoteluri în Ucraina
Bukovel Ski Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Phoenix Relax Park Scor din comentarii: 10

„A fost mai mare decit ne am așteptat…numai bun pt familie”

• Guest House Lileya Villa Scor din comentarii: 10

„Am rezervat vila cu un grup de prieteni pentru 6 zile. Am rămas cu toții foarte multumimti de gazdă și condiții. Casa este frumoasă, curată, are toate cele necesare pentru o vacanță reușită. De la vilă până la pârtia centrală de ski am făcut 10-15 min cu mașină. Mulțumiri deosebite gazdei care ne-a întâmpinat cu multă căldură. Am luat micul dejun la restaurantul de pe teritoriu, iar mâncarea este foarte gustoasă, recomandăm !”

• Прутець Scor din comentarii: 10

„Proprietarul este foarte amabil si receptiv. Vila este foarte curata, este echipata cu toate lucrurile necesare. Este o vila calda si spatioasa. Este si un foisor cu gratar foarte dragut. Multumim pentru Andrei, proprietarul vilei. Revenim cu placere!”

• Beskyd Suites Scor din comentarii: 7

„Apartamentul ok!”

„Perfect!”

• Castle Belvedere Scor din comentarii: 9

„Locație perfecta, la 4 km pe pîrtie,alături curge un rîu de munte .Recomand cu mare drag! As mai reveni.”

• „Proprietari amabili, dornici sa ajute, camera spațioasă, călduroasă. Hotelul este situat la 2.7km de pârtiile de schi.”

• Phoenix Relax Park Scor din comentarii: 10

„O cazare perfectă! Totul a fost peste așteptările noastre. Restaurantul foarte gustos!”

• Phoenix Relax Park Scor din comentarii: 10

„super comoda villa si frumoasa”

• Mountain Residence Apartments & Chalet Scor din comentarii: 10

„Pur și simplu superb, nu e prima data cind ne cazăm în acest hotel,și nici ultima Personalul amabil,mincarea gustoasa și proaspătă, curățenia la nivel. Iar cele 3 ore gratis la Spa la general sunt cireașa de pe tort. La sigur mai revenim”