2. Bolgarija - komentarji o hotelih
  3. Burgas - komentarji o počitniških nastanitvah
Burgas Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “Dobro odlično lep apartma parkirišče dvigalo ohlajeno”

• “Zelo prostoren APP s vso potrebno opremo in z veliko teraso, ki je popoldne v senci. Nastanitev ima brezplačno zasebno varovano parkirišče. Do plaže in promenade je samo 200 m.”

• “Lep kompleks, velik in čist bazen, prijazno zelo prijazno in ustrežljivo osebje.”

• Villa Elea Ocena: 10

“Izjemna lokacija v starem delu mesta Nesebar, ki je zgodovinska znamenitost. Vredno ogleda, prijetno bivanje.”

• Rali Apartments Ocena: 9

“Lepo mestece, vse imas na razdalji 200 m, prijetni ljudje. Vse super”

• “Še jedilnik za zajterk dobila v slovenščini. Vse bilo na nivoju, še kopalnica s kabino kar mi je zelo všeč, da ni cela kopalnica mokra. Hvala.”

• “Odlična lokacija. Osebje zelo prijazno.”

• “ODLIČNA LOKACIJA”

• “Lep pogled iz apartmaja na še ne v celoti urbanizirano obalo, še posebej ob sončnem vzhodu, ki ga sicer kazi propadel napol zgrajen kompleks na nasprotni strani zaliva, ki pa po svoje doda le še piko na i čudovitemu pogledu, kot opomin na človeški pohlep in nesmiselno uničevanje narave. Apartma je prostoren s klimo tako v spalnici kot dnevni sobi in lepo opremljen ter ima neposreden dostop do prosto dostopne plaže, ki je idealna za družine z otroki.”

• “Zelo lep, prenovljen apartma. Sobe velike, svetle in čiste. Lastnika zelo prijazna, uslužna. Takoj, ko smo poklicali, je lastnik prinesel ključe, katere smo kasneje vrnili v nabiralnik, preprosto. Lokacija apartmaja krasna, blizu Črnega morja, do katerega se spustiš po potki in narejenih stopničkah. Okolica okoli AP urejena. Blizu je trgovina in kakih 10 min oddaljeno tudi restavracija. Bili smo zelo zadovoljni. Priporočam!”