2. Єгипет: відгуки про готелі
  3. Cairo Governorate: відгуки про готелі
Cairo Governorate Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Glamour Pyramids Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Тихе відокремлене місце, затишний готель, чисті номери, уважний та ввічливий персонал. Прекрасний вид!! з даху відкривається чудовий краєвид, балкон у номері просто ідеальний. Хлопець , який працює на стійці реєстрації, дуже приємний, допомагав нам у всіх питаннях.“

• King Tout Hotel Pyramids view Оцінка за відгуками: 9

“Кімната була чистою, а кондиціонер дуже хороший. Їжа була чудовою. Особливо працівник Зіад подбав про те, щоб наше перебування було особливим, і організував для нас дводенні екскурсії з гідом Ях’єю. Він настільки хороший гід, наскільки ви знайдете. я“

• Tourist palace Оцінка за відгуками: 10

“1. Все нове, чисте і працює. 2. Локація ідеальна - Єгипетський музей поруч, метро теж і таксі завжди під рукою. 3. Неймовірно прекрасні люди на рецепції - всі питання вирішуються швидко, дуже корисні поради і турбувалися як про рідну❣️“

• Villa Khufu Pyramids Inn Оцінка за відгуками: 9

“Свіжий ремонт, приємний дизайн, всі зручності (навіть гардеробна!). Зручне ліжко. Тихо вночі. Простий і смачний сніданок. Та дуже турботливий персонал. І піраміда Хеопса практично у вікно заглядає🤗 Район навколо може налякати, якщо ви до цього не бачили справжнього Єгипту. Але абсолютно безпечно і люди чудові!“

• Paris east Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий персонал, приємний хлопець. Чистий охайний номер. Розташування“

• Rhala Hostel Egypt Оцінка за відгуками: 10

“Смачний сніданок, гарний вид з вікна коридору, приємний персонал, гарний район, є де прогулятися, усе супер. Ліфт - окремий єгипетський експіріенс“

• NOZOL PYRAMIDS HOTEL Оцінка за відгуками: 9

“Гарний, чистий, сучасний готель з найкращим розташуванням. Номер був дуже чистий, в ванній було все необхідне( бритва для гоління, зубні щітки, тапочки…) Привітний і уважний персонал. Смачний сніданок в готелі з видом на піраміди. Рекомендуємо цей готель, якщо міцно спите і вам не буде заважати шум з дороги.“

• DouDou Pyramids View Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось все. Ідеальний готель з прекрасним персоналом. Дуже рада що змогла там відпочити“

• Pyramids Heart Hotel Оцінка за відгуками: 7

“Ціна за проживання була не великою Вид на піраміди Чудовий персонал,який відразу старається виправити всі зауваження,хлопці реально молодці“

• Nile Villa Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже подобається цей готель, зупиняємося тут вже вдруге. Приємний персонал, великі кімнати, дуже велике ліжко у номері, комфортно все організовано для проживання. Гарний ресторан на березі Нілу. Декілька варіантів сніданку на вибір і єгипетський варіант і європейській. За ці гроші, це найкращий варіант готелю у Каїрі поки що.“

30 найкращих готелів в регіоні Cairo Governorate