3. Калабрія: відгуки про готелі
Калабрія Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• RaJan Home Brancaleone, Calabria Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарне розташування, у апартаментах всі необхідні зручності. Комфортне перебування, чудовий набір побутової техніки та посуду. Привітно зустріли і надали всю необхідну допомогу. Дякуємо!“

• Hotel la Perla Оцінка за відгуками: 10

“Дякуємо! Нам все сподобалось.“

• Hotel Villaggio Stromboli Оцінка за відгуками: 10

“Все“

• Hotel la Perla Оцінка за відгуками: 8

“Великий номер, хороші завтраки, багато білизни, великий балкон, доволі близько до центру“

• Loft Costa Viola Scilla Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування на самому узбережжі. Помешкання обладнане всім необхідним, чисте і затишне. Прекрасна тераса з якої відкриваються гарні краєвиди. Дуже привітний персонал завжди готовий прийти на допомогу“

• ELISEO PALACE TROPEA Оцінка за відгуками: 8

“Хороший сучасний новий готель в самому центрі, зручна закрита парковка, хороший сніданок. Можна попасти в зону ZTL при заїзді на автомобілі, на мій запит про зону готель нічого не відповів.“

• Grand Hotel De Rose Оцінка за відгуками: 10

“Нам сподобалось все. І розташування і вид з балкону, персонал супер. Є корт щоб пограти в теніс. Просто супер місце“

• Solmaris Tropea Rooms & Suites Оцінка за відгуками: 10

“Дуже хороший новий готель в центрі з прекрасним сніданком, зручним паркінгом і привітним персоналом. Все було на високому рівні. Ідеальна чистота. Для тих , хто на авто, додам, що ми заїхали через зону ZTL, правда обійшлось, але майте на увазі.“

• PM Hotel Оцінка за відгуками: 10

“чистота, стильний дуже новий готель! все ідеально“

30 найкращих готелів в регіоні Калабрія