2. ΗΠΑ κριτικές ξενοδοχείων
  3. Καλιφόρνια κριτικές ξενοδοχείων
Καλιφόρνια Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Hotel Indigo - Los Angeles Downtown, an IHG Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8

«Ωραίο καθαρό ανετα και μεγάλα δωμάτια. Καλό Wi-Fi»

• Hilton San Diego Mission Valley Βαθμολογία σχολίων: 7

«Η τοποθεσία Η καθαριότητα Τα κρεβάτια»

• Yosemite Southgate Hotel & Suites Βαθμολογία σχολίων: 10

«Μας άρεσαν τα πάντα σε σχέση με το ξενοδοχείο. Η τοποθεσία μόλις μισή ώρα απο το Mariposa Grove. Το δωμάτιο μεγάλο και με πολύ καλές παροχές. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και με χαρούμενη διάθεση. Στη reception υπήρχαν ωραία σουβενίρ που μπορεί κάποιος να αγοράσει σε καλές τιμές. Η διακόσμηση του ξενοδοχείου ήταν σε υψηλά επίπεδα. Το πρωινό αρκετά καλό. Το πάρκινγκ μεγάλο και δωρεάν.»

• Marines' Memorial Club & Hotel Union Square Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν σε πολύ καλή τοποθεσία και ήταν και εξυπηρετικοί οι υπάλληλοι»

• Hotel Aventura Βαθμολογία σχολίων: 8

«Καλή τοποθεσία Το Δωρεάν και άνετο Παρκιγκ στο εσωτερικό του ξενοδοχείου Η καθαριότητα του δωματίου και του κτιρίου γενικότερα»

• Hollywood Historic Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το ξενοδοχείο είναι ένα ιστορικό κτίριο πάνω στην Melrose Avenue. Τα δωμάτια δεν έχουν κάτι το ιδιαίτερο και ο χρόνος που έχει περάσει από πάνω τους φαίνεται. Παρ' όλα.αυτα είναι καθαρό και ωραία διακοσμημένο με φωτογραφίες από τις παλιές δόξες του Holywood. Πολύ ωραίο είναι το μπαρ (The Edmon) που στεγάζεται στο ίδιο κτίριο. Ο Michael στη ρεσεψιόν ήταν ένας εξαιρετικός host και μας κέρδισε από το πρώτο λεπτό με την ευγένεια του και την διάθεση του να μας βοηθήσει με το κάθε τι.»

• Cow Hollow Inn and Suites Βαθμολογία σχολίων: 3

«Η τοποθεσία και το παρκινγκ»

• Best Western Plus LA Mid-Town Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Καλό πρωινό. Πολύ κοντά στο μετρό.»

• La Quinta by Wyndham Tulare Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία ήταν σε ήσυχη περιοχή. Η τιμή του καταλύματος από τις καλύτερες στην γύρω περιοχή. Δεν ζητήθηκε security deposit (σπάνιο για κατάλυμα στις ΗΠΑ). Το προσωπικό ευγενικό και το πρωινό αρκετά καλό. Το μηχάνημα παρασκευής βαφλας μας έκανε εντύπωση και ανέβαζε την εμπειρία του πρωινού. Το μπάνιο του δωματίου ήταν πολύ καθαρό και φωτεινό με ωραία προϊόντα περιποίησης Dove.»

• Riu Plaza Fisherman's Wharf Βαθμολογία σχολίων: 10

«Μεγαλειώδες πρωινό, πολύ άνετα δωμάτια κ κρεβάτια, πολύ εξυπηρετικό κ πρόθυμο προσωπικό, άριστη οργάνωση, δίπλα στο λιμάνι κ σε μέσα μεταφοράς»