2. Španielsko - hodnotenia hotelov
  3. Španielsko - hodnotenia hotelov
Camino North Route Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Apartamento La Duna de Gamazo en Santander Priemerné hodnotenie: 10

„Nove, ciste“

• Luxury Singular Apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Bolo tam čisto a útulné. Ako doma.Pani majiteľka veľmi milá, ochotná.“

• La Casa de Vicenta Priemerné hodnotenie: 7

„Celkom dobrá, tichá lokalita s pekným výhľadom. Priestranný apartmán, bezproblémový príchod a odchod.“

• Apartamentos Isaga Priemerné hodnotenie: 10

„Skvelá lokalita blízko pláže aj centra mesta. Príjemný majiteľ obchotny pomôcť. Iba odporúčam. Radi sa znovu vrátime! Vďaka :)“

• Atseden Bilbo Priemerné hodnotenie: 10

„Dobrá lokalita, pekný, čistý apartmán v blízkosti metra, a od kúsok od viacerých stredobodov záujmu :)“

• Apartamento Dominicos Priemerné hodnotenie: 7

„Slušný apartmán v centre mesta, celkovo dobré privítanie v Španielsku.“

• Warm and Inviting, Central location Priemerné hodnotenie: 7

„Majiteľka bola veľmi príjemná, dokonca sme sa mohli ubytovať o dve hodiny skôr. Vybavenie bytu bolo tiež veľmi dobré, nič nám nechýbalo“

• Alojamiento Los Castros Priemerné hodnotenie: 10

„Veľkosť a priestrannosť ubytovania. Dobrá lokalita čo sa týka napojenia na diaľnicu a možnosť parkovania pri ubytovaní. Vzdialenosť od centra cca 1.5 km peši.“

• Precioso apartamento junto a Casco Viejo Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi pekné, čisté a moderné ubytovanie. Výborná poloha. Majiteľka veľmi ústretová, komunikatívna. Počas pobytu bola s nami v kontakte. Dostali sme super informácie, ako sa dostať do ubytovania. Boli sme maximálne spokojní. Ďakujeme, že sme mali aj vďaka ubytovaniu super dovolenku.“

• Aparthotel Campus Priemerné hodnotenie: 9

„Služby, prektické vybavenie izieb, možnosť parkovania, poloha“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Camino North Route

podľa 284 862 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com