2. Италия отзиви за хотели
  3. Кампания отзиви за bed and breakfast и гостоприемници
Кампания Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• La Stella Di Napoli B&B Оценка от отзивите: 10

„Комфортно, чисто, удобна локация за нашия престой и много отзивчиво отношение.“

• DOMUS MARINA Rooms Оценка от отзивите: 9

„Хубава просторна стая с модерно обзавеждане.Семпла и стилна.Лесно чекиране през интернет и достъп до настаняването.“

• Rooms add e criatur Оценка от отзивите: 10

„Близко до метрото перфектно отношение на домакина чисто уютно и приятно лесно достъпно имахме възможността без проблем да оставим багажа си на съхранение през целия ден!“

• Napoli Central City Оценка от отзивите: 9

„Местоположение и персоналл“

• Casa Helzel Оценка от отзивите: 9

„Локацията е добра. Намира се до спирка на метрото.Кварталът е спокоен.Това е един голям апартамент ,който е разделен на отделни апартаменти.Ползват се обща кухня.“

• Villa Mazzella Оценка от отзивите: 10

„Уникален двор пълен с лимони който ме потопи в духът на острова.Семпла и чиста стая.Много услужлив собственик с добър английски което си е рядкост като цяло.Страхотна цена,определено бих посетил отново и горещо препоръчвам.“

• Blurooms Оценка от отзивите: 9

„Много добро местоположение !“

• Mariella's home Оценка от отзивите: 10

„Много приятно, тихо, чисто удобна локация.“

• N'Agorà B&B Оценка от отзивите: 10

„Изключително мила собственичка, всяка сутрин имахме разнообразна закуска в обща всекидневна, кафе, чай, вода! Идеално чиста стая, много близо до автогарата, но в доста по приятен квартал, ресторанти и кафенета на 2 минути разстояние! Нищо не ни липсваше, даже оставихме багажа за няколко часа, след освобождаване на стаята, за което сме изключително благодарни!“

• La Valle Delle Ferriere Оценка от отзивите: 10

„Чисто и уютно с много красива гледка. Домакина ни посрещна от паркинга, който беше на няколко минути от мястото за настаняване и ни помогна с багажа по стълбите…“