2. Ιταλία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Καμπάνια κριτικές B&B και πανδοχείων
Καμπάνια Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• A&A Rooms Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η διαμονή μας στη σουιτα Α&Α στο Αnacapri δύο νύκτες, ήταν υπέροχη !!! Πολύ καινούργειο,πολύ καθαρό,πολυ άνετο με πολυ καλή αισθητική και διακόσμηση . Απολαυστική βεράντα για γευστικό espresso ,με θέα στο βουνό, ωραίες μυρουδιές άνοιξης και κελάιδισμα πουλιών. Ακριβώς δίπλα στην στάση των λεωφορείων και πολυ κοντά στην πλατεία Anacapri στο τελεφερικ και σε όλα τα αξιοθέατα. Γυρίσαμε ολα τα αξιοθέατα με τα πόδια μέσα,από ήσυχα μονοπάτια . Ο Μάρκο ήταν πολύ καλός ευγενικός εξυπηρετικός και ευχάριστος . Μάρκο ευχαριστούμε για την υποδοχή ,το καλοσώρισμα το prosseco , τα αναψυκτικά ,τον espesso ,ηταν όλα απολαυστικά Η επίλογή μας στο Αnacapri και στο Α&Α έκανε το ταξίδι μας αξέχαστο και σίγουρα θα επιστρέψουμε γιά περισσότερες ημέρες .»

• ATAROOMS Suites Napoli Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η διαμονή μας, 3 βράδυα,στο ATAROOMS SUITES ήταν υπέροχη !!!! Πολύ καθαρό πολύ καινούργιο και πολύ καλή αισθητική. Το μαλκόνι υπέροχο με θέα σέ όλη στην πλατεία Garibaldi ακόμη και στην θάλασσα. Πολύ κοντά στο ιστορικό κέντρο και στο Duomo.με τα πόδια . Ακριβώς απο κάτω taxi στάσεις λεωφωρείων μετρό τράμ τραίνα που μας δευκόλυναν πάρα πολύ. Απολαύσαμε πολύ καλό καφέ espreso και ελαφρύ πρωινό με κρουασάν με σοκολατα η μαρμελαδα , ατομικά γλυκά ,μέλι ,χυμούς. Το μπάνιο τα ντους και η μπανιερα δίπλα στο κρεβάτι μας καινούργια ,καθαρά ,απολαυστικά. Η πλατεία πολύβουη και ζωντανή αλλα η μόνωση ηταν εξαιρετική και άφηνε τον θόρυβο εξω απο την σουίτα. Ηταν Υπεροχο!!! Εξαιρετικό !!! Θαυμάσιο !!! Σίγουρα θα το επιλέξουμε και για δεύτερη φορά. Η Ναπολη εχει χρώμα ζωντάνια κουλτούρα εναλλαγές και αντιθέσεις που δεν φτανουν 3 μέρες για την ζήσεις. Η γλυκιά Τόνια ήταν πολύ ευγενική ,καλοσυνάτη ευχάριστη, χαμογελαστή και μας βοήθησε πάρα πολύ με τις οδηγίες της και τις συμβουλές της . Πάρα πολυ γρήγορα και ευγενικά απαντούσε σε όλες τις ερωτησεις , τις απορίες μας και μας καθοδηγούσε σωστά . Taxi ,για αεροδρομιο ακριβώς στην είσοδο του ATA ROOMS SUITES . Grazie mille per tutti cara amica Tonia. Η πλατεία Garibaldi ήταν επιλογή μας στο κεντρο , και το ΑΤΑROOMS SUITES εκανε την διαμονη μας στην Νάπολη αξέχαστη. Μαρία & Βασίλειος Ελλαδα .»

• Bella Vita Rooms Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ο καλύτερος οικοδεσπότης που έχω συναντήσει βοήθησε στο να είναι η εμπειρία στην Νάπολι πιο ωραία χωρίς να είναι υποχρεωμένος για αυτό. Πολύ κοντά σε σταθμό μετρό σε γραφική και ήσυχη γειτονιά.»

• Al Cippo Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τοπ τοποθεσία! Πολύ εξυπηρετικος ο Domenico!»

• Savastano house duomo Βαθμολογία σχολίων: 8

«Το δωματιο ειναι μαλλον προσφατα ανακαινισμενο, μεγαλο κ καθαρο. Η περιοχη που βρισκεται το καταλυμμα ειναι βολικη σ ολα τα μεσα μεταφορας κ αρκετα ασφαλης το βραδυ»

• Napoli Experience Βαθμολογία σχολίων: 10

«Υπέροχη τοποθεσία»

• B&B Sweet Sleep Βαθμολογία σχολίων: 5

«ΘΕΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑΤΙ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ.ΒΟΛΙΚΟ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΕΙ ΜΕ ΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ.ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.»

• Six Rooms Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσία είναι άψογη !»

• Gentile Suite & Spa Vomero Βαθμολογία σχολίων: 10

«Location»

• Il Siculo Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ καθαρό ,καλή αισθητική , κοντά στο κέντρο,στο σταθμό τρένων και λεωφωρείων και σχεδόν σε όλα τα αξιοθέατα. Ευχαριστούμε την Αngela &τον Jusepe για το δώρο καλωσωρισματος και την ευγενική εξυπηρέτηση . Σίγουρα θα το επιλέξουμε και την επόμενη φορά .»