2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Campania
Campania Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Materdays 24 Scor din comentarii: 10

„Totul a fost minunat. Totul foarte curat, arată recent renovat, patul foarte confortabil, camera bine echipata. Zona buna, acces rapid la metrou, blocul foarte curat și frumos.”

• B&B L'Approdo Scor din comentarii: 10

„Pe malul marii, curat, spațios, mic dejun delicios. Proprietarii sunt foarte ospitalieri și te ajută cu toate informațiile. La 25 minute de gara și 5 minute de port, de unde poți lua barca spre Capri sau Amalfi.”

• Il Vicoletto Scor din comentarii: 10

„Locatia este foarte bine situata chiar in inima centrului vechi,usor de ajuns langa statia de tren CAVOUR,langa locatie ai o multime de restaurante cu traditie si multe magazine plus ca stai in cel mai vechi cartier din NApoli cu un vibe extraordinar.Locatia a fost peste asteptarile noastre,curata,moderna si cu toate facilitatile necesare,gazda Tiziana a fost extraordinara am comunicat foarte bine ,recomand aceasta locatie fara discutii,este de nota 10+.Camere spatioase cu blacon,bucatarie utilata si nimeni sa te deranjeze si foarte aproape de tren unde poti pleca in tot orasul .Multumim pentru tot.”

• SORRENTO HIDDEN GARDEN & Rooms Scor din comentarii: 10

„Bine pozitionat, apartamentul este foarte mare, luminos si curat( curatenia se face zilnic sau in functie de dorinta clientului ) . Gazda care ne a predat cheile apartamentului ne a raspuns la toate intrebarile si a fost f amabila. Nu este prevazut micul dejun, dar zilnic in camera au fost aduse apa, suc, croissante. Exista masina de facut cafea, pt doritori.”

• Bocà Home Scor din comentarii: 7

„Micul dejun a consata doar dintr-o cafea si un produs de patiserie. Slab”

• Relais Ranieri Scor din comentarii: 10

„Curățenia, amabilitatea personalului, poziția centrală”

• B&B I Due Teatri Scor din comentarii: 8

„O locație ok.Cearceafuri și prosoape curate. Mic dejun italienesc. Cafeaua de la expresor foarte buna.”

• Pompei Sunday Estate "Exclusive rooms" Scor din comentarii: 10

„Locația aproape de toate obiectivele turistice și accesul la autostrada,parcare libera,confortul apartamentului”

• Lux House Naples Airport Scor din comentarii: 7

„Am stat o singura seara pentru ca aveam avionul dimineata devreme si am zis sa fim aproape, deci ca si locatie e perfecta, se ajunge in 10 15 min la aeroport, pe jos. Gazda iti ofera toate informatiile de care ai nevoie pt un check in facil pe whatsapp.. Locatie curata, in camera ai o sticluta de proseco ca bun venit. In bucatarie se poate face si servi o cafea/ceai, in frigider se gasesc bauturi racoritoare si apa contra cost, preturi decente, si cate ceva pt micul dejun.”

• Casa del Sorriso Scor din comentarii: 10

„Totul este foarte intim, personalul foarte simpatic și amabil. În permanență este cineva la recepție care te întâmpină cu zâmbetul pe buze. Micul dejun: croissant, prăjitură, pâine cu gem, lapte, cafea suc. Condiții foarte bune, curățenie, zonă foarte liniștită. Cartierul este de localnici, se mănâncă foarte bine la trattoriile din apropiere.”