2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Campania
Campania Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Red House Scor din comentarii: 10

„Locatia excelentă, aproape de statia de autobuz,usor de ajuns in piata Dante. Mic dejun specific italian excelent, bucataria dotata cu cele necesare, apa si cafea la distrectie, recomand cu incredere. Stefano foarte amabil si te poți baza in orice situatie pe el.”

• Marchesa Lulu Scor din comentarii: 10

„Administratora locației foarte amabila, ne-a furnizat foarte multe informații despre locurile pe care am putea sa le vizitam. Are expresor pentru cafea, iar doamna ne-a pus la dispoziție cafea. Amplasarea apartamentului este în centru, aproape de obiectivele din orașul vechi, aproape de faleza, de port si de gara. Camerele, lenjeria și prosoapele curate. Totul de nota 10.”

• „Curat, plăcut iar poziția este punctul forte, fiind aproape de toate mijloacele de transport necesare pentru a te deplasa pe coasta amalfitană.”

• MarGab Guest House Scor din comentarii: 10

„Foarte aproape de mijloace de transport, aproape de aeroport, gazdele sunt foarte primitoare și dar în ajutorul tău cu orice ai nevoie.Curatenie, camere moderne și aer condiționat .Totul la superlativ.”

• „Proprietara foarte amabila, ne-a pus la dispoziție cafea, biscuiti, apa plată. Locația cu mobilier nou, foarte curat, foarte frumos totul, de nota 10. Mulțumim!”

• Neapolis Francy marechiaro Scor din comentarii: 9

„Totul este nou renovat și arata perfect. Prețul plătit a fost excelent în comparatie cu ce exista în zona.”

• Villa Malandrino Guest House Scor din comentarii: 10

„O locatie spectaculoasa, cu o priveliste deosebita asupra orasului si coastei. Am stat pe balcon sa vedem apusul si a fost special. Vila are locuri de parcare private, piscina cu terasa cu aceeasi priveliste si gratar. Camerele sunt destul de spatioase, baie cu bideu, frigider , balcon si este curat. Gazdele sunt foarte primitoare si te ajuta cu tot ce pot ca sa iti faca sederea mai fainã. Micul dejun a fost bun si variat , comparand cu micul dejun clasic italian. Recomandam locatia si cu siguranta ne vom intoarce aici, daca suntem in zona. P.S. Noi am prelungit sederea cu o noapte sa vedem si plajele din jur, pe care ni le-a recomandat Concordio , si a fost mai fain ca vila.”

• Quartino Napoletano Scor din comentarii: 10

„Gazdele foarte dragute, micul dejun bogat si variat”

• B&B Amalba Maiori Scor din comentarii: 10

„Curatenia, privelistea asupra marii, aproape de toate punctele de interes (statie bus/ferry, magazine, plaja, restaurante).”

• Maison Nilo 15 Scor din comentarii: 10

„Locatia este in centrul vechi al orasului Napoli, este plin de frumusete, aproape toate obiectivele turistice sunt in apropiere , inte 10 min si 30 de min de mers pe jos. Napolitanii sunt oameni deosebiti, plini de amabilitate, te ajuta cu toate informatiile. Locatia , Maison Nilo 15, este un loc curat, cu toate facilitatile, iar Nunzia, gazda, este de nota 10. Iti ofera toate informatiile de care ai nevoie, locuri unde se manaca foarte bine, ce poti vizita si cum poti ajunge , asta in cazul in care tu nu ai deja planul minuzitios pus la punct. Noi am ales sa folosim transportul in comun pentru a vizita Pompei, Reggia di Caserta ( metropolitana si tren) care sunt foarte curate, au posibilitatea de incarcat telefonul. Trebuie avut in vedere ca pentru obiectivele importante , trebuie cumparat bilete online. De neratat statia de metrou Toledo. Si o surpriza foarte placuta (pentru ca nu era pe lista de vizitat) muzeul apei cu expozitie de lapis lazuli. Deasemenea de ratat strada cu preseppi, Via S. Gregorio Armeno, care este cunoscuta in toata lumea. Asa cum este scris pe strada Spaccanapoli " cine vine la Napoli, plange de 2 ori: odata cand vine si odata cand pleaca" , Napoli este de neratat. Pentru mine este in top 3 pentru Italia. Am stat 5 zile, dar cu siguranta vom reveni in primavara, mai avem multe de vazut.”