2. Új-Zéland hotelértékelések
  3. Új-Zéland hotelértékelések
Cardrona Alpine Resort Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• „Nagyon szép fekvésű hotel: a reggeli és a vacsora igazi élmény volt, a kilátás gyönyörű az étteremből. A személyzet nagyon segítőkész és kedves. A tisztaság kifogástalan. Saját önkiszolgáló mosoda is üzemel itt, ami nagyon hasznos. A parkolás megoldott, bár extra díjjal jár. Az étteremben nem túl nagy a választék, de az ételek finomak. A svédasztalos reggeli elég sok lehetőséget ad, nem volt hiányérzetünk.”

• Reavers Lodge Értékelési pontszám: 7

„A szállás elhelyezkedése szuper volt, 15 perc gyalogtávra volt a központ. A személyet nagyon kedves volt. Felkészültem a korábbi értékelések alapján, hogy gond lesz a víznyomással és a meleg vízzel, de rendben voltak. A reggeli kontinentális, egyszerű reggeli volt. A helység, ahol ettünk nagyon hangulatos volt, élveztem minden reggelt itt kezdeni.”

• Heartland Hotel Queenstown Értékelési pontszám: 5

„Csendes volt és közel volt a központhoz gyalog. Tisztaság volt.”

• Absoloot Hostel Queenstown Értékelési pontszám: 10

„Kiváló elhelyezkedés, jól felszerelt konyha gyönyörű kilátással, kedves személyzet”

• „A reptérről egyszerűen és gyorsan megközelíthető, közel egy bevásárló központhoz. Az apartman tiszta volt, az ágy kényelmes, a személyzet segítőkész. Jól jött a mosógép az utazásunk közepén. Rövid ideig voltunk, jól éreztük magunkat.”

Cardrona Alpine Resort 30 legjobb hotele

117 257 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán