2. Ρουμανία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Ρουμανία κριτικές ξενοδοχείων
Carpathians - Romania Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Hotel Ave Lux Βαθμολογία σχολίων: 6

«Μεγάλο άνετο δωμάτιο, στα θετικά επίσης το δικό του πάρκινγκ ακριβώς μπροστά στη ρεσεψιόν.»

• Rizzo Boutique Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8

«Πρωινό μέτριο. Τοποθεσία πολύ καλή.»

• «Ωραίο δωμάτιο, πολύ άνετο και καθαρό. Καλό πρωινό. Τοποθεσία 3 λεπτά με τα πόδια απο το ιστορικό κέντρο»

• Alexandrion Experience Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετικό πρωινό. Χαμογελαστό και πρόθυμο προσωπικό να σε εξυπηρετήσει σε ότι ζητήσαμε. Μείναμε ένα βράδυ και επειδή ήταν το τελευταίο ξενοδοχείο που μείναμε στην επίσκεψή μας στην Ρουμανία φύγαμε με ένα μεγάλο χαμόγελο ικανοποίησης. Είναι στο κέντρο της πόλης μεγάλοι χώροι, ρεσεψιόν μπαρ ρεστωράν με ωραία αισθητική.»

• Pastravaria Zavoi Βαθμολογία σχολίων: 7

«Η τοποθεσία αρκετά καλή. Πολύ όμορφο το σκηνικό με τα σπιτάκια και τη λιμνούλα. Είχε πολύ καλη παιδική χαρα για τα παιδιά με zip line. Εξυπηρετικό προσωπικό»

• UpperHouse Suites & More Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο πολύ καθαρό και προσεγμένο με πολύ ωραία θέα στην πολη. Το a la carte πρωινό ήταν εξαιρετικό όπως επίσης και η εξυπηρέτηση του προσωπικού που μιλούσε πολύ καλά Αγγλικά.»

• Prinz Gregor Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όμορφα δωμάτια, καθαρα και ανακαινισμενα. Το πρωινό απλό αλλά περιποιημένο. Πολύ καλή εξυπηρέτηση. Μας άρεσαν όλα.»

• Exclusive Hotel & More Βαθμολογία σχολίων: 10

«Καλό υπνο, το προσωπικό ευγενικοί όλοι. Πρόσβαση καλή στο ίντερνετ.»

• CASA CHITIC - HOTEL & RESTAURANT- Str Nicolae Balcescu 13 Βαθμολογία σχολίων: 7

«Ευρύχωρο δωμάτιο σε πολύ κεντρική τοποθεσία, πίσω από την κεντρική πλατεία της πόλης! Ο υπάλληλος του ξενοδοχείου παρόλο που δεν υπήρχε διαθέσιμη Θέση πάρκινγκ, νοιάστηκε στο να μας βοηθήσει και όταν είχε μια ακύρωση από άλλο δωμάτιο μας ενημέρωσε ότι μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε την θέση αυτή.»

• Hotel Rainer Βαθμολογία σχολίων: 8

«Πολύ μεγάλα και καθαρά δωμάτια»