Carpați - Romania Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• The Top House Scor din comentarii: 8

„Distanța față de centru f mică, parcare gratis.”

• Hotel Perla Oltului Scor din comentarii: 8

„camera si balconul”

• Complex Vața Băi Scor din comentarii: 10

„Micul dejun, masa de pranz si cea de seara au fost excelente, personalul nesperat de amabil si atent . vremea afost excelenta , aerul curat . M-as muta acolo!”

• Hotel O3zone Scor din comentarii: 9

„Patul a fost extra confortabil! Baia încăpătoare, cu cabina de dus. Covorul din camera, un plus pentru familie cu copil mic ce se joaca pe covor.”

• Atlas Aparthotel Scor din comentarii: 10

„Totul”

• Hotel Castel Scor din comentarii: 10

„Ne-a plăcut absolut totul. Din punctul nostru de vedere și camera și restaurantul sunt de 5 stele , camera foarte frumos decorata , cu o atmosfera intima, foate curata , dotata cu tot ce e necesar. La fel si restaurantul. Felicitari bucatarului ,mancarea delicioasă și cu o prezentare demnă de un Chef . Deasemeni felicitari și personalului, foarte amabil, săritor si comunicativ. De nota 20. Ne-am simțit răsfățați și mulțumim pentru o seara frumoasă! Recomandam cu căldură tuturor aceasta locatie . Noi cu siguranță cand vom mai ajunge in Ramnicu Vâlcea ne vom caza tot aici .”

• „Piscina,priveliștea,personal.Tot.Superb”

• Hotel Apollo Central Scor din comentarii: 10

„Personalul de la receptie”

• Casa Măiereană Scor din comentarii: 10

„Locație superbă, camera mare și frumoasă, mâncare foarte bună. Gazdele foarte amabile și foarte atenți la nevoile turiștilor.”

• Hotel Carolin Scor din comentarii: 10

„Locatia conform așteptărilor, camera spatioasa si luxoasa.Serviciul calitate pret exceptional.Am beneficiat la cerere si de patut pentru copii. Conditii optime pentru Familii cu copii.Personalul amabil.Meniul Restaurantului diversificat. O zona de Spa foarte frumoasa.”