Carpați - Romania Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

„Mic dejun - bun.”

• Valea lui Liman Scor din comentarii: 9

„Locație liniștită, curat.”

• Chalet Ines Scor din comentarii: 10

„Chalet INES, situat într-un cadru natural impresionant, oferă o experiență de cazare deosebită, combinând farmecul rustic cu confortul modern. Camerele sunt spațioase și dotate cu toate facilitățile necesare pentru a oferi confort maxim, iar balcoanele oferă priveliști impresionante ale munților și văilor din jur. Personalul este extrem de amabil și dedicat, asigurându-se ca oaspeții au parte de o experiență plăcută.”

• Hotel Belvedere Scor din comentarii: 10

„Sunt la al patrulea sejur la hotel Belvedere. Ca întotdeauna mulțumit de locație.”

• Prinz Gregor Scor din comentarii: 9

„Confortabil, curat, spațios, personalul foarte amabil”

• Hotel Sinaia Scor din comentarii: 10

„Opțiunile de mic dejun au fost foarte variate, ai de unde alege; de asemenea am mâncat la restaurantul hotelului: coaste bbq, cocoșel, am savurat un cocktail cu afine delicios. În ceea ce privește zona SPA, totul a fost la superlativ. În cele doua ore, poți experimenta o multitudine de proceduri de relaxare. Personalul de acolo este foarte profi, în special, doamna blondă cu părul prins în coadă spic: foarte comunicativă, ne-a fost de mare ajutor cu câteva informații, mereu cu zâmbetul pe buze; prezența dumneaei ne-a făcut șederea mult mai frumoasă. Propun superiorilor promovarea acestei doamne, deoarece o ajută fizicul și mai ales atitudinea. În ceea ce privește recepția, am intrat în contact cu o doamnă cu ochelari, tunsă scurt, cu vârsta ~50 de ani. Mi-au plăcut: tonul vocii, primirea atitudinea. Vom reveni!”

• Cabana Trei Brazi Scor din comentarii: 1

„Locația superba”

• Pensiunea Casa Doamnei Voronet Scor din comentarii: 10

„Locatia este superba,recomand!♥️”

• Hotel Baril Scor din comentarii: 10

„Curat, baie mare, spatiu suficient la dus.”

• Elexus Predeal Scor din comentarii: 10

„Mic dejun excelent Piscina cu apa calda ,nota 10”