2. Comentarii despre hoteluri în Spania
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Catalonia
Catalonia Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Hostal Orleans Scor din comentarii: 10

„Amabilitatea personalului, curățenia si faptul ca este foarte bine situat”

• Habitaciones Rambla Catalunya Scor din comentarii: 7

„Amplasament bun, aproape de centru și obiective turistice”

• Hostal House Scor din comentarii: 10

„Micul dejun a fost o surpriza placuta - cafea, toast, patiserie oferita gratuit din partea casei. Un gest frumos si apreciat!”

• Hostal Solimar Scor din comentarii: 10

„Totul”

• Hostal Don Pepe Scor din comentarii: 10

„De 3 ani de zile ne cazam in aceasta locatie, de fiecare data cand avem drum prin zona si de-a lungul timpului proprietatea si-a facut modificari in bine si si-a crescut confortul in camere, ceea ce pentru noi a fost o surpriza cat se poate de placuta. Curatenia impecabila; salteaua excelenta; baia curata, cu dus incapator! Vom reveni in aceasta locatie de fiecare data cand vom avea drum prin zona! Multumim!”

• Hostal Nuevo Colon Scor din comentarii: 10

„Locatia a fost super.”

• Blue Barcelona Scor din comentarii: 10

„Zona centrala,transport in comun foarte aproape de proprietate,ajungi in orice zona sau atractii turistice foarte rapid. Micul dejun variat si foarte bun. Curatenie si conditii foarte bune,iar Roxana ,o angajata de nota 10*.”

• ZOOROOMS Boutique Guesthouse Scor din comentarii: 10

„Locație excelenta, situata într-un cartier foarte frumos, la maxim 30 minute de mers pe jos de majoritatea obiectivelor turistice. Totul a fost conform descrierii și fotografiilor de pe Booking. A fost curat atât în camera cât și în spatiile comune. Terasa este un mare bonus. Gazde excepționale care ne-au dat toate informațiile solicitate. Andrea, îmi pare rău că nu am reușit să ne luam la revedere la plecare. Recomand 100%.”

• Laramond Barcelona Rooms Scor din comentarii: 9

„Personalul super amabil, prietenos, am primit toate informațiile necesare. Foarte aproape de metrou. Am avut voie sa stam 2 ore peste ckeck-out.Totul a fost super OK.”

• Can Mir Badalona Scor din comentarii: 9

„Clădirea pare renovată recent. Accesul ușor și sigur cu parola de la intrare și de la preluarea cheii de la cameră. Am avut o primă cameră cu baie spațioasă și cu terasă generoasă. Apropierea de plajă este un punct forte.”