2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Каталонія: відгуки про помешкання для відпустки
Каталонія Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Apartamentos AR Melrose Place Оцінка за відгуками: 7

“Розташування, співвідношення ціна-якість“

• Pierre & Vacances Barcelona Sants Оцінка за відгуками: 9

“Гарний чистий номер, все необхідне присутнє. До аеропорта недалеко, поруч є магазини“

• Mas de Josep Оцінка за відгуками: 10

“Привітний господар помешкання , будинок та територія гарно облаштована, тераса та мангал дуже сподобались , загальне враження задовільне“

• Apartamento con vistas Taull Оцінка за відгуками: 10

“Квартира з приголомшливим видом з балкону.Кухня зі всім необхідним.Дуже зручний диван у вітальні,є камін,але ми не користувались.В нашій спальні вікно виходило на річку-для мене це бонус для сну.Знайшли не відразу тому,що не на всіх будинках є номери,але якщо включити логіку-зовсім нескладно.Бесплатні парковки-3-5 хв. від хати,на тій,що навпроти церкви є контейнери для різних видів сміття.Особисто мені дуже сподобалась УФО в ванній кімнаті,поставлю собі на першому поверсі-дякую за ідею! В кімнатах і коридорі дуже ефективні обігрівачи.“

• Apartaments Populetus Оцінка за відгуками: 9

“В центрі містечка, тиха вулиця, зручний доступ“

• Apartamentos Córcega Palmyra Оцінка за відгуками: 8

“Дешеве проживання; Басейн; саме місто Салоу; море близько; магазини близько; навпроми дешева смачна їдальня.“

• Claris Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Квартира була велика Рушники, фен, кондиціонер працював Гарний вид з балкону на місто та будинок Міла“

• Albatros Family Оцінка за відгуками: 10

“Якщо ви плануєте тихий усамітнений відпочинок то вам сюди! Але рекомендую обирати номер із видом на море. Харчування добре, персонал ввічливий.“

• Aparthotel Las Palmeras Castelldefels Оцінка за відгуками: 10

“Все було добре.“

• STYLISH FLAT, 2 BATHROOMS and SWIMMING POOL, NEXT TO THE BEACH! Оцінка за відгуками: 10

“Відпочивали родиною, все сподобалось. Зручне місце розташування, чисто та комфортно.“