2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Каталонія: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Камбрілс: відгуки про помешкання для відпустки
Іспанія Камбрілс Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Atico con Terraza Оцінка за відгуками: 9

“Все було дуже чудово. Дійсно з мінусів це те,що 4 поверх і важко з валізами,але той вид з тераси просто чудовий. І після паєльї не завадить розминка. Рекомендація беріть раптор, багато комарів. Немає праски. Загалом квартира чудова. І все сподобалось“

• UHC SOL CAMBRILS PARK Оцінка за відгуками: 10

“У помешканні почуваєшся як вдома. Все необхідне для життя є.“

• Acogedor apartamento con piscina en Vilafortuny, Cambrils Оцінка за відгуками: 9,3

“Зручне розташування, поруч великий супермаркет меркадона, багато соснових парків, гарний вигляд на двір з басейнами, тихий затишний район, зручні ліжка, прибрана квартира, Власник навіть писав нам на нашій українській мові, перекладав текст зрозумілий для нас, а не просив щоб ми писали на його мові, поруч завжди є вільні місця для паркування автомобіля“

• Versailles-mar Оцінка за відгуками: 8,4

“Лякуємо власникам, дуже гарний номер , чистий , всі необхідні речі були, і кондиціонер і вентилятори в кожній кімнаті. Бкло тихо та затишно! дякуюємо від всього серця! Обов’язково повернемось та будемо рекомендувати друзям)“

• Primera Linea De Mar En Cambrils Оцінка за відгуками: 9,4

“Чудова простора квартира прямо на березі моря з усім необхідним для тривалого проживання. Чудовий вид з балкона. Машина припаркована біля будинку. Приємний та ввічливий господар. як жаль не знає англійську мову, але ми одне одного зрозуміли. Прекрасне розташування.“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Камбрілс

на основі 17 353 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com