2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Іспанія: відгуки про готелі
El Baix Camp Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Instants Boutique Hotel - Adults Only Оцінка за відгуками: 8

“Зручна локація, світли та просторий номер. Є халати. Класний дизайн, через дорогу класна кав’ярня. 2 хвилини до моря. Смачний сніданок, є вибір. Проте потрібно сплачувати заздалегідь, краще з вечіра.“

• Cesar Augustus Оцінка за відгуками: 8

“Новий ремонт на 4 поверсі“

• Castell d'Almansa Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово, зручно, смачно, господиня привітна.“

• Augustus Оцінка за відгуками: 7

“Місцерозташування, смачна кухня“

• Augustus Оцінка за відгуками: 9

“Зручне розташування, рядом з морем,також зупинка транспорта. Різноманітна смачна їжа! Рекомендую пансіон !“

• 4R Meridià Mar Оцінка за відгуками: 10

“Дуже хороше розміщення. Море видно з лоджії, перша лінія, до пляжу 100 м. До центру, магазинів теж рукою подати. Велика парковка на вулиці, є і в готелі, невелика. Вулична парковка з 15 вересня по 15 червня безкоштовна. Хороші сніданки на будь який смак, багато фруктів, м’ясних виробів, яєць різного приготування, смачна випічка, кава, соки, сири, йогурти. В номері великі зручні ліжка, сам номер гарний, прибирають добре, свіжі рушники щодня (так пишу, бо є готелі, в яких міняють рушники лише тоді, коли їх кинеш на підлогу, а в цьому готелі знімають з вішаків і кладуть чисті, мені це сподобалось). Гаряча вода, кондиціонер, телевізор, хороший Інтернет - все в найкращому стані. Дуже привітний персонал, рецепція і в ресторані. Нам так сподобалось, що ми продовжили ще на один день відпочинок. Однозначно рекомендую.“

• Brea's Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Готель не великий,але є все необхідне для перебування.Номер був чистий і комфортний.Сніданок був теж смачний.В мене склалися найкращі враження від перебування.В центр 20-30 хв пішки,до аеропорту 30 хв.Раджу брати таксі до аеропорту,так як деякі відрізки дороги не передбачені для пішоходів.“

30 найкращих готелів в регіоні El Baix Camp