2. Израел отзиви за хотели
Center District Israel Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Arena Hotel by the Beach Оценка от отзивите: 8

„Близо до море“

• Moon TLV - 4th floor Оценка от отзивите: 10

„Хотелът е много наблизо до плажа. До него има много магазини, заведения за хранене, удобен градски транспорт до всяка точка на града. Има хладилник и климатик във всяка стая. Леглата и възглавниците бяха много удобни - все едно спиш на пухкав облак. Петър беше много полезен с информацията, която ни даваше. Този човек беше толкова любезен, услужлив, учтив. Благодарение на него почивката ни беше прекрасна. Благодарим му от сърце!“

• Center Chic Hotel - an Atlas Boutique Hotel Оценка от отзивите: 10

„В центъра на Тел Авив е, персоналът е изключително услужлив, а закуската- богата и разнообразна. Препоръчвам за престой при посещение на Тел Авив.“

• Ruth Daniel Residence Оценка от отзивите: 7

„Местположението е прекрасно - буквално на 4 минути пеша от улиците с заведения и да кажем Стария град. Отдръпнат е от пътя и е тихо, непосредствено до оживено кръстовище.“

• Ofek's place - Midtown TLV Оценка от отзивите: 10

„Чистота, местоположение, цена.“

• Wom Allenby Pod Hotel - a member of Brown Hotels Оценка от отзивите: 7

„Отлично местоположение, приветлив персонал. Много удобно легло. Закуската се дава в кутия, няма избор какво да предпочетеш, но на нас ни хареса и беше напълно достатъчна. Кафето ми хареса много.“

• AspenTLV - Hacarmel Market Apartments & Studios Оценка от отзивите: 10

„Намира се в центъра на Тел Авив и на 500 метра от морето( плажа Йерусалим).Стаята ни беше чиста и удобна.Има баня с WC, климатик,телевизор,микровълнова,чайник,котлон и домакински прибори.Препоръчвам на всеки,защото цената за пребиване е много добра.“

• Blue Sea Marble Оценка от отзивите: 8

„Хотела е на няколко спирки от гарата на влака и е близо до спирка на градския транспорт! Леглото беше удобно! Климатика доста силен!“

• Moon TLV - 4th floor Оценка от отзивите: 10

„Местоположение отлично. ВИД.“