2. Csehország hotelértékelések
  3. Közép-csehországi kerület nyaralóértékelések
Közép-csehországi kerület Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Apartmán na Náměstí. Értékelési pontszám: 10

„Kedves vendéglátó, barátságos szoba, igényesen felújított apartman, kényelmes ágy. Szóval csak ajánlani tudom!”

• Apartmán u Jiříka Értékelési pontszám: 9

„Ez a hely gyönyörű és tiszta és nagyon kényelmes”

• gemuetliche unterkunft bei prag Értékelési pontszám: 8

„Kedves házigazda, ár - érték arány kiváló.”

• BioFarma Dolejší Mlýn Értékelési pontszám: 10

„A természet közelségre és az állatok, amik körülvettek minket. Tetszett a kis patak, ami keresztül folyik az udvaron és a nagy, öreg fák. Nagyon kedves cicák és kutyák is voltak.”

• Aparthotel Na Klenici Értékelési pontszám: 10

„Nagyon tiszta és jól felszerelt a szállás. A szobában kihelyezett színes ismertető anyag a környék látnivalóiról és programjairól nagyon hasznos az először odalátogatóknak. A személyzet kedvességével is maximálisan meg voltunk elégedve. A Skoda Múzeumot ne hagyja ki senki. Megyünk még máskor is !”

• Apartmány Sedmikráska Értékelési pontszám: 5

„A környék szép és csendes. Más igazán jót nemigen tudunk mondani. Nem mesélünk többet, jó? Szerencse, hogy az utunk célja legalább megérte.”

• Apartment Patera Értékelési pontszám: 10

„Tökéletes volt minden. 1-2 szőnyeg a szobában praktikus lenne, de ez elhanyagolható. David pillanatokon belül válaszolt minden kérdésre, gondoskodott arról, hogy minden működjön. Legközelebb is ide jövünk.”

• Chata Markétka Értékelési pontszám: 10

„Fantasztikus elhelyezkedés, tiszta, jól felszerelt szállás. Szálláshoz tartozó csónak. Barátságos, nagyon segítőkész szállásadó.”

• Rekreační vilka Zlenice Értékelési pontszám: 10

„Teljesen felszerelt házikó, kisgyerekes családnak is tökeletes”

• Apartmány Kladno - Libušín Értékelési pontszám: 5

„Árban teljesen megfelelő A tulajdonos nagyon segítőkész volt, amikor a kapukód miatt telefonáltunk”

Közép-csehországi kerület 30 legjobb nyaralója

25 757 nyaraló értékelés alapján a Booking.com oldalán