2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
  3. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
Central Istria Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Sobe ROOMS TEA Priemerné hodnotenie: 10

„Pani majiteľka Slavica ďakujeme za všetko bolo SUPER určite prídeme znova“

• Apartment Bastion Priemerné hodnotenie: 8

„perfektná lokalita, mierne, no riešiteľné problémy s parkovaním, tiché miesto.“

• Hotel Fontana Priemerné hodnotenie: 9

„Výborné raňajky.“

• Apartment Marija Priemerné hodnotenie: 10

„Hoci sme tu prespali iba 2 noci, odchádzali sme s pocitom, že v domácich máme nových priateľov. Majiteľ a jeho dvaja synovia nám pripravili naozaj rodinné prostredie a starali sa o nás od prvej do poslednej chvíle. Na privítanie chladené pivko, dievčatám víno, ráno kávička, nanuky, dokonca na druhé ráno teplé croissanty takmer do postele. Príjemné večerné posedenia s domácimi, cenné rady o tom, kde sa oplatí ísť. A na rozlúčku sme ešte dostali malý darček. Aj my sa chystáme im poslať niečo od nás.“

• apartmani Nina Priemerné hodnotenie: 10

„Apartmán vyzerá pekne izba bola čistá,vyvoňané postelné prádlo a neskutočne milý personál. Ďakujeme za príjemné ubytovanie ☺️“

• „Mensi hotel s vybornymi sluzbami a milym personalom. Ranajky boli naozaj chutne.Nadherny vyhlad a uzasny zapad slnka. Bazen krasny dostatok lehatok. Uzasne miesto na kratsi relax pri bazene.“

• Apartman Kata Priemerné hodnotenie: 9

„Tiché prostredie, čisto, príjemná majiteľka, dobrá dostupnosť do okolitých miest, dobrý pomer kvality k cene ubytovania...doporučujem.“

• Apartment Marija Priemerné hodnotenie: 10

„Velmi prijemne ubytovanie a uzasni hostotelia!Cítite sa ako sucast rodiny!Odporucili nám vela krasnych miest v okolí a boli veľmi nápomocni.Planovali sme zostat len jednu noc a predlzili sme si na 3!Keby sa dalo,zostali by sme aj dlhšie.Dakujeme velmi pekne za vsetko!Určite sa znova vrátime navštíviť Vás!Je krasne najst takých skvelých a dobrosrdecnych ludi ako ste vy!“

10 Najlepších hotelov v regióne Central Istria