2. Словенія: відгуки про готелі
  3. Словенія: відгуки про готелі
Krvavec Ski Resort Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Boutique hotel ZBILJE Оцінка за відгуками: 10

“Гарний, оновлений готель, все чисто і акуратно. Поряд дуже гарне озеро з неймовірною кількістю лебедів та диких качок. Фантастично!!!“

• Cukrarna Guest Accommodation Оцінка за відгуками: 8

“Сподобалося розташування. Чистота і гостиність господарів“

• Hotel House Rozka Оцінка за відгуками: 10

“Надзвичайно близько до підйомнику. Смачні сніданки та вечері. Затишний ресторан готелю та комфортна сауна. Дуже вдячна за теплий прийом! Я рекомендую цей готель для відвідування кожному, хто хоче відпочити душею та тілом. Впевнена, що кожен відвідувач буде задоволений обслуговуванням та загальною атмосферою в готелі“

• Bed & Breakfast Karun Оцінка за відгуками: 9

“Невеличкий номер, але все чисто, охайно. Меблі нові. Постіль, рушники - все було в наявності та чисте. Природа красива, неподалік аеродром, але літаків чути не було. Окремо замовляли сніданок, за двох заплатили 24€. Сніданок по типу шведський стіл. Хліб, булочки, декілька видів сиру, ковбас. Сухі сніданки, кава на вибір, чай. Соки, вода, солодощі. По бажанню зробили скрамбл. З дитини (3роки) нічого не взяли. Підсумок: нам все сподобалось, однозначно рекомендуємо!)))“

• Hotel Creina Оцінка за відгуками: 8

“недорогий готель, в центрі міста. Дуже зручна, велика, безкоштовна парковка. нормальний сніданок буфет, з класичним набором страв.“

• GLAMPING HOUSE RANČ LUŽE Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарне мiстечко. Приємні хозяева. Дуже красивий вид на гори“