2. Гърция отзиви за хотели
  3. Chania отзиви за ваканционни имоти
Chania Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Anastasia Apartments Оценка от отзивите: 10

„Много приятна обстановка, чисто, уютно, удобни легла, баня, кухня. Отлична локация, сърдечни домакини. Жалко, че бяхме само за една вечер.“

• Porto Orion Studios Оценка от отзивите: 10

„Местоположението на хотела е на топ място в стария град. Всичко е близо за разходки. Благодаря на Мария за милото отношение. Стаите се чистеха всеки ден и останахме очаровани. Една прекрасна почивка беше. Препоръчвам го горещо. И още веднъж благодаря на Мария. Ще се върнем пак със сигурност“

• Mosaic Оценка от отзивите: 10

„Отлично местоположение, много любезни администратори, комфортни и чисти стаи!“

• Caza Latina Оценка от отзивите: 10

„Намира се в старият град, близо до морската алея, в красивите стари улички по които с кеф да се загубиш. Малко е но е компактно направено. Има хладилник, котлони , кана за вода и посуда . Хазайката е много отзивчива.“

• Rex Apartments Оценка от отзивите: 10

„Прекрасен апартамент в центъра на града. Всичко беше на ниво.“

• Queen Mary Beachfront Studios Оценка от отзивите: 10

„Чисто..стилно..и отлично оборудвано студио! Отлично местоположение и прекрасна гледка !“

• Stoa Rooms Оценка от отзивите: 8

„Отлично разположение. В самият център на стария град.“

• Semeli Studios Оценка от отзивите: 9

„Чудесно местоположение, мили домакини. Попитахме за чадъри и те ни дадоха.“

• Morpheas Apartments Оценка от отзивите: 10

„Изглед към морето и залеза.Голяма тераса.Отпред може да се паркира свободно и има място обикновено.Близо до плажа,заведения и супермаркет.“

• Constantinos Studios Оценка от отзивите: 10

„Удобно“