Mine peamise sisu juurde
  1. Hotelliarvustuste koduleht
  2. Kreeka – hotelliarvustused
  3. Chaniá – puhkemaja arvustused
Chaniá Kontrollitud puhkemajade arvustused ehtsate külastajate poolt

Hiljutised arvustused

• Kostakis Beach Keskmine hinne: 10

„Jätkub ainult häid sõnu, sobib nii peredele kui paaridele . Kui ikka mõnusalt eralduses puhata tahta, siis on tingimused selleks suurepärased! Tubades on ruumi, meri kohe akna taga, lisaks ka bassein, peremees lahke ja hommikusöök muhe.”

• Nanakis Beach Luxury Apartments Keskmine hinne: 10

„Super sõbralik ja töökas personal. Kuna me jõudsime väljaspool check-in aega, siis meile saadeti täpne video kuidas tuppa pääseda. Toas ootas meid armas üllatus. Meil oli väga ilus mere vaatega tuba. Meeldis, et basseinis oli eraldi madalam osa ka laste jaoks. Meie laps õppis seal basseinis ujumise selgeks. Tube käidi iga päev koristamas ja hoov oli alati nii korras ja hoolitsetud. Meie igaljuhul nautisime väga puhkust ja midagi negatiivset välja küll tuua ei ole. Meie pere soovitab!”

• Hamam Suites Sifaka Keskmine hinne: 10

„Hubane asukoht, hea vaade, omaette”

• Helios Apartments Keskmine hinne: 9

„Meeldis bassein ja asukoht”

• Villa Meltemi Keskmine hinne: 9

„Suurepärane asukoht. Pood,meri,jooksurada ja bussipeatus väga lähedal. Koik vajalik oli majas olemas. Privaatne hoov.”

• Spring Apartments Keskmine hinne: 10

„Avar ja väga puhas korter, veidi eemal vanalinnast. Voodid olid mugavad, köök hästi varustatud. Suur tänu Annale varase checkini eest ja väga meeldiva suhtluse eest.”

• On the water lodging 2 Keskmine hinne: 10

„Mõnus stiilne peatuskoht, kui soovid olla eemal suurtest hotellidest ja rahvamassidest. Tore restoran kohe kõrval. Vastuvõtjate kreeka külalislahkus on muljetavaldav.”

• Arhontika Villas Keskmine hinne: 10

„Kõik meeldis!Privaatne, ilus asukoht, bassein, mullivann, lähedal kolm kohaliku toiduga restorani, hästi varustatud köök.”

• JT Apartments Keskmine hinne: 10

„Asukoht hea,planeering suurepärane.Mugavused-super, meeldivalt vaikne-seinad ei kostu läbi.Meeldiv vastuvõtt-üllatused.”

• Studios Stavris Keskmine hinne: 6

„Väga rahulik koht mere ääres ja kena päikeseloojang. Sobib ka peredele.”

30 parimat puhkemaja regioonis Chaniá

vastavalt 210 282 puhkemaja arvustusele Booking.com-is