Praleisti ir eiti į pagrindinį turinį
  1. Atsiliepimų apie viešbučius pradžios puslapis
  2. Vokietija: atsiliepimai apie viešbučius
  3. Vokietija: atsiliepimai apie viešbučius
Chymgau Patikimi viešėjusių svečių atsiliepimai apie nakvynės su pusryčiais ir užmiesčio namus

Naujausi atsiliepimai

• Pension Berghof Įvertinimo balas: 10

„Mums patiko viskas. Suradome lengvai, numeris su terasa ir vaizdu į kalnus, kažkur toliau girdisi karvių varpeliai. Mus pasitikusi ir visas dienas bendravusi Katerina tiesiog puiki šeimininkė. Pusryčiai kaip namuose, jaukiame valgomajame. Kiekvieną rytą gavome šviežių, dar šiltų bandelių. Mes buvome įsikūrę 12-tame numeryje, kuris labiau tinkamas šeimai su 2-3 vaikais, bet ir mums keturiems suaugusiems užteko vietos (nors kitą kartą geriau imčiau atskirus dviviečius kambarius. Miestelis lengvai ir greitai pasiekiamas iš Miuncheno, o iki Chiemsee ežero apie 25 km. Aplink yra ir daugiau įdomių objektų. Dar kartą noriu pagirti Kateriną - viską paaiškino (angliškai), davė dar nuolaidų kuponų, papasakojo apie lankytinus objektus ir iškepė pusryčiams kiaušinių :)“

• Gasthof-Hotel Höhensteiger Įvertinimo balas: 2

„Restoranas maitina neblogai“

• Gasthof-Hotel Höhensteiger Įvertinimo balas: 9

„Bavariška vakarienė.“

• Gasthof Ochsenwirt Įvertinimo balas: 7

„Gera vieta prie greitkelio (bet ne tiek arti, kad girdėtųsi eismas), arti kalnų. Gražus miestukas, galima pasivaikščioti. Namukas tipinio Vokiško stiliaus. Puiki gamta ir oras aplink.“

• Gasthof-Hotel Höhensteiger Įvertinimo balas: 7

„Patogi vieta mieste, didelis nemokamas auto parkingas“

30 geriausi nakvynės su pusryčiais ir užmiesčio namai regione Chymgau

remiantis 49 474 nakvynės su pusryčiais ir užmiesčio namų atsiliepimais Booking.com svetainėje

Svečių pasirinkimas