2. Таїланд: відгуки про готелі
  3. Chon Buri Province: відгуки про помешкання для відпустки
Chon Buri Province Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Unixx by the sea Оцінка за відгуками: 10

“Шикарний краєвид з балкону, що вдень, що вночі (35 поверх)!!! Дуже близько до порту, Великого Будди, центральної вулиці. Фото інтер'єру номеру відповідають реальності. Ліжка дуже зручні. Сусідів не чули. Є сушарка для білизни. Якщо приберуть тарганів та відремонтують деякі недоліки - то зможу 100%во рекомендувати це помешкання.“

• Riviera Jomtien by Zoom Pattaya 1 Оцінка за відгуками: 10

“Розташування просто чудове, вид з вікна, комфортно і безпечно, все необхідне є“

• Amazon Residence Unit B1-217 Оцінка за відгуками: 8

“Чисто, тихо, красиво“

• City Garden Tropicana Condo Naklua Оцінка за відгуками: 9

“сучасні та комфортні апартаменти; два кондиціонери - зручно; також все необхідне кухонне начиння, можна готувати морепродукти; дуже сподобалося вікно зі спальні в душову :))“

• La Santir by PSR Оцінка за відгуками: 8

“Укомплектована кухня, є басейн та тренажерний зал. Менеджер досить швидко відреагував на наші побажання та пішов нам на зустріч. В цілому нам було досить затишно та ми добре провели час. Дякую“

• Condo Edge Central Оцінка за відгуками: 7

“Є все необхідне для сімейного відпочинку: 2 окремі спальні, на кухні є все кухонне приладдя, зручні матраси і подушки. Навпроти є купа міні- масажних точок. 10 хв. пішком поруч торговий центр ; в даному кондо- гарна система охорони- людині з вулиці не попасти - все на картках; є на верхніх поверхах - басейн і джакузі- але ми не встигли туди попасти; вид з помешкання - прямо на море- дуже гарно!! І дуже гостинний і приємний власник квартири- привітний і все детально розказав. На мій погляд- це кондо більше підходить для комфортного відпочинку чоловіка одинака- який використовуватиме другу кімнати на ночівлю на одну ніч дівчинки- тайки, які кожний ранок виводять майже всі сусіди із своїх номерів)))“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Chon Buri Province

на основі 46 877 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com