2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
Ostrov Ciovo Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Villa A&D Priemerné hodnotenie: 10

„Vsetko.“

• Apartman Mišo Priemerné hodnotenie: 10

„Objekt apartmán Mišo sa nachádza na polostrove Čiovo v tichej časti Okrug Donji. Pri príchode nás čakala hostitelka Brigita ktorá je veľmi ochotná a priateľská. Ukázala nám ako funguje apartmán, kde je najbližšia pláž, obchod a ako sa dostať do Trogiru ktorý je od apartmánu vzdialený pár km. Apartmánový dom ma dve podlažia, krásny dvor, zelene okolie a veľký stavaný gril. Na prvom poschodí sa nachádzajú dve izby, super vybavená kuchina s trubou, umývačkou riadu a mikrovlnkom, malé wc s umývadlom a zvlášť sprchovy kút. Na hornom poschodí sú tiež dve izby, kúpeľňa a kuchina. Obe podlažia majú klimatizáciu. Cely objekt bol veľmi čistý, a vybavený všetkým potrebným na pobyt. Parkovanie je vo dvore v kompleksu apartmánu. Odporúčam tento apartmán hlavne kôli neuveriteľnemu tichu a množstvu zelene okolo apartmánu. Viac menej súkromná pláž je vzdialená 2 minúty peši od apartmánu, obchod 5 min peši. Určite si pobyt v tomto areáli zopakujeme aj budúci rok :)))“

• Astramaris Apartments Priemerné hodnotenie: 8

„More bolo čisté a teplé. Pláž nebola veľmi preplnená. Možnosť zapožičania si paddle boardu priamo v apartmáne (15 €/deň)“

• Acadia Beach Villas & Apartments Slatine Priemerné hodnotenie: 7

„Poloha“

• Apartment Rovci 2 Priemerné hodnotenie: 10

„Príjemné ubytovanie s ešte príjemnejším majiteľom. Pohodlný apartmán s tromi kúpeľňami. Skvelá poloha. Nič nám nechýbalo.“

• Apartmants Amor Priemerné hodnotenie: 9

„Výhľad, záhrada, pláž Stari Porat“

• SeaSight Apartment - Ciovo Island Priemerné hodnotenie: 9

„Poloha, výhľad, bazén a zariadenie apartmánu.“

• Villa La Bomboniera Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo na jednotku ...“

• Villa La Bomboniera Priemerné hodnotenie: 10

„Apartmán bol veľmi dobre vybavený, v kuchyni okrem dostatku panvic, hrncov, poharov a tanierov, bol aj toustovač, kávovar, nutribulit, mixer s pod. Čistota a pohodlie, hlavne spálne majú výborne matrace, na oknách sú sieťky proti hmyzu. Z každej terasy je pohľad na more. Lehatka na slnečnej terase boli naplno využite.“

• Apartments Villa Annika Priemerné hodnotenie: 9

„Priestranný klimatizovaný apartmán s veľkým balkónom. Súčasťou ubytovania bol veľký altánok so stolným tenisom, posedením a grilom. Krásna čistá pláž (bez ježkov) bola asi 2min. chôdze od ubytovania. Priestranné parkovisko (5-6 áut) vo dvore. Príjemný, ochotný pán domáci.“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Ostrov Ciovo

podľa 4 259 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com