2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Хорватія: відгуки про готелі
Ciovo Island Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Apartment Toya Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалося. Привітні господарі. Гарний вихід до пляжу.“

• Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 16131 Оцінка за відгуками: 10

“Чудова хазяйка, надзвичайно привітна і завжди підкаже, порадить. Розташування - супер, море тепле і чисте“

• Apartments Villa Annika Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалось розташування дому-тиха вулиця і до моря десь 200 метрів,2-3 хвилини пішком.В апартаментах було все необхідне для перебування,кухня власна велика та зі всіма необхідними речами.Кондиціонер є,та ми майже їм не користувалися,було комфортно. Гарний пляж з тінью від дерев,місце завжди знаходили. Проживали на 2 поверсі-дуже великий балкон та пейзажі неймовірні😊 Господарі дуже приємні.“

• Apartments Jelica Оцінка за відгуками: 10

“Тепле відношення хазяйки, гостинність, смачна горіхова настоянка від хазяйки.“

• Bonacic Palace Оцінка за відгуками: 7

“Розташування: біля самісінького пляжу. Багато рушників.“

• Villa Wind Оцінка за відгуками: 10

“Відпочивали сім'єю у серпні 2023р. Апартаменти чудові,сучасні та комфортні,фото повністю відповідають дійсності.Розташовані в тихому районі, відстань до моря-100м(буквально кілька хвилин пішки),чудово підходять для сімейного відпочинку.Господарі Франо та Марія-просто неймовірні!!!,привітні,життєрадісні і дуже гостинні. Обов'язково повернемось сюди ще!!!“

• Apartments Panorama with Seasonal Pool Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось. Є все необхідне. Апартаменти розміщені на горі, тераса дуже вузенька але з гарним видом на море та континент. Паркінг, барбекю та невеличкий басейн на території були перевагою.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Ciovo Island

на основі 4 259 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com