2. Olaszország hotelértékelések
  3. Olaszország hotelértékelések
Prosecco area Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Diana Értékelési pontszám: 10

„szép környezet”

• Boutique Hotel Municipio 1815 Értékelési pontszám: 10

„A személyzet kedves, segítőkész. Minden rendben volt a szobával és a szolgáltatásokkal, extrákkal. Külön tetszett, hogy a reggelit frissen a kívánságnak megfelelően készítik.”

• Agriturismo Vigneto Vecio Értékelési pontszám: 10

„Családias környezetben, tiszta hely, rendkívül kedves Család tulajdonában lévő pincészet és szállás. Fantasztikus volt a reggeli, házi készítésű felvágottak, házi lekvárok, saját termesztésű paradicsom. Rendkívüli prosecco-t készítenek a natúr változattól a brut-on ketesztül az extradry és dry-ig. Ajánlani tudom csak.”

• Hotel Diana Értékelési pontszám: 10

„nagyon kedves személyzet, szinte mindenki beszèlt angolul és németül is! szuper a hely, nagyon segítőkészek és felkészültek! a központ pár perc csak gyalog, nagyon jó helyen fekszik! ajánlom szívből!!”

• Boutique Hotel Municipio 1815 Értékelési pontszám: 10

„Az elhelyezkedese fantasztikus,Valdobbiadene egyik legmagasabb pontjan,ralatni a csodalatos szoloultetvenyekre. A szobak gyonyoruek,jol felszereltek,a terasz egy csoda. A reggeli fantasztikus,egy kis bufet hoznak mindenki asztalara,illetve a tojasetelek frissen keszulnek,isteni croissantok(azok is melegen erkeznek),friss gyumolcs,frissen facsart gyumolcslevek. Ki kell emelni a recepcios holgyet,nagyon kedves,udvarias,tobb nyelven beszel,mindent elintez. Welcome drinkkel (sajat proseccojuk van)es kis ropogtatnivaloval udvozoltek minket.Kijelentkezeskor asvanyvizet kaptunk az utra. Mindenre figyelnek.😊”

• Hotel Ristorante al Giardinetto Értékelési pontszám: 9

„Tiszta, gyönyörű környezetben, nagyon kedves személyzettel.”

Prosecco area 10 legjobb hotele

7 516 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán