2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Taliansko - hodnotenia hotelov
Conero Overené hodnotenia od skutočných hostí

• „Prístupnosť na pláž a do obchodu, pohodlie, dobré vybavenie, výhľad.“

• Villaggio Riva Musone Priemerné hodnotenie: 8

„Apartmán ktorý sme mali c.62 mal perfektnú polohu“

• Affittacamere da Sabri Priemerné hodnotenie: 10

„Čisté a moderné vybavenie. Sabrina bola veľmi milá a mohli sme parkovať rovno pred domom. Bolo tam ticho a dobre sme sa vyspali. Centrum bolo 5 minút peši.“

• San Gabriele Priemerné hodnotenie: 8

„Obedy a vecere boli velmi chutne. Blizko je do centra. Vyhovuje.“

• San Francesco Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Skvelé ubytovanie s úžasným výhľadom, dobré raňajky, parkovanie pri hoteli“

• Hotel Brigantino Non Dista Priemerné hodnotenie: 9

„Výhľad na more. Výborne raňajky.“

• Hotel 3 Querce Priemerné hodnotenie: 8

„Personal 10/10, milí, ochotní, usmiati všetci. Izba s nadhernym vyhľadom, parkovanie so štastím tam vždy miesto bolo. Vybavenie troška opotrebované a zastaralé, ale splnilo účel dvoch nocí s návštevou blízkych pláží Spiagga San Michelle, Spiagga del Frate (pri meste Sirolo). Raňajky klasické Talianske ( za mna absencia zeleniny, ovocia a nejakych vajicok), ale sladkého bolo neúrekom. V okolí je niekoľko schopných reštaurácií, či potraviny.“

• Sea View Sirolo di Amedeo Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo výnimočné, s krásnym výhľadom na pobrežie. Majiteľ B&B bol veľmi príjemný a nápomocný. So všetkým nám pomohol. Určite je to miesto, na ktoré by sme sa chceli opäť vrátiť.“

• Hotel Giannino Priemerné hodnotenie: 9

„Raňajky boli vynikajúce. Jedalen je pekná, prerobená, moderná. Hotel ponuka aj kvalitné obedy a večere za 20 eur ( tri chody ). Za 15 eur si môžete požičať bicykle a môžete navštíviť napríklad nádherné a vzácne pútnické mesto Loreto, ktoré je vzdialene cca 20 min... Pláž je cez cestu, za lehátko a slnečník sa platí akceptovateľný poplatok. Nedaleko su iné, mnohé, kvalitné reštaurácie a promenáda. Celý pobyt sme si užili a boli sme maximálne spokojní.“

30 Najlepších hotelov v regióne Conero