2. Španielsko - hodnotenia hotelov
  3. Španielsko - hodnotenia hotelov
Cordoba Province Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• „Dobra lokalita.“

• Puerta a la Mezquita Priemerné hodnotenie: 9

„Poloha priamo pri najkrajšich pamiatkach. Prenajímateľ perfektný človek.“

• Apartamento Emilo Luque Cinco Priemerné hodnotenie: 9

„Miesto centre. Privatus parkingas. Svaru tvarkinga.“

• „Raňajky super“

• APARTAMENTO SANMIGUEL CENTRO Priemerné hodnotenie: 10

„Vybavenie a blízkosť centra“

• „Kvalitne vybavenie. V blizkosti veľa potravin, obchodov. Cistota ubytovania“

• Duplex Santa Teresa Priemerné hodnotenie: 10

„Blizkost centra mesta a parkovanie v podzemi.“

• Casa Arcadia Priemerné hodnotenie: 9

„Prístup majiteľa, dobrá lokalita.“

• La Casa de Manolita Priemerné hodnotenie: 1

„ubytovatelky prišla po Pol hodine až na zavolanie pána Lekárnika z lekárne oproti, nevedeli sme sa s ňou spojiť. Boli sme unavený po prílete do Malaga a jazdení na motorke, nie sa dožadovať o ubytovanie. Vedela kedy prídeme, mala si to tak zariadiť a nie nás nechať 30minut čakať, zaplatil som si cez Booking nové ubytovanie kde si nás ako klienta vážili. Preto aj žiadam aby nám boli za La Casa de Manolita vrátené peniaze, s týmto som sa ešte nestretol a to som dlhoročný klient Bookingu.......ale už som Vám to pisal, ale do dnes ste mi nedali žiadne stanovisko. Žiadal som počas rezervácie o parkovanie motocykla, ale to nemala vybavené a povedala že 5minut od ubytovania je podzemná garáž, že tam možno bude volne miesto. Motorka bez dozoru a 5 minut od ubytovania, ja mám zodraté oba kolenne kľby, v septembri mám už termín na ich výmenu, V moto čižmách ísť 5 minut je pre mňa skoro nemožné. S pozdravom Kompiš“

• Aligrama cordoba Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo úplne skvelé. Apartmán čistučký, vybavenie kuchyne postačujúce, kúpelňa veľká, čistá.“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Cordoba Province

podľa 147 225 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com