2. Испания отзиви за хотели
  3. Испания отзиви за хотели
Valencia Coast Проверени отзиви за хотели от реални гости

• YOU & CO. J. Botánico Boutique Оценка от отзивите: 9

„Разположение, чистота, комфорт, големина на стаята.“

• NAP v Оценка от отзивите: 10

„Не знаехме предварително за хостела, но останахме една нощ и бяхме приятно изненадани. Страхотно обслужване. Момичетата на рецепцията бяха невероятно дружелюбни и отзивчиви. Всичко беше удобно и много чисто. Закуска не се осигурява, но наблизо има отлични кафенета. Отлично местоположение - в близост до транспорт, стадион и парк. Определено препоръчвам!“

• Beautiful studio with terrace Osito Hub C Оценка от отзивите: 10

„Отседнахме в апартамента 31 /05 и 1 /06. За нещастие пристигането ни беше много късно и бяхме притеснени за настаняването ни. Но за наш късмет попаднахме на много добри професионалисти. Много любезни и учтиви. Апартаментът перфектен. Благодаря Андреа и Мара.“

• Hotel Turia Оценка от отзивите: 10

„Удобно местоположение до метро и автобусни спирки. Голям търговски център близо до хотела. Любезен персонал. Стаята беше много чиста и комфортна. Богата закуска, една от най- добрите, който сме пробвали.“

• Hotel Olympia Universidades Оценка от отзивите: 10

„Всичко ни хареса“

• PLAZA VIEW Оценка от отзивите: 10

„Уникално разположение, топ ценнър, на минути от спирките на метро, автобуси и трамваи. Повечето забележителности са на кратко пешеходно разстояние. Чиста и добре организирана стая. Имахме възможност да оставим багажа си преди и след часовете на настаняване и напускане на хотела. Прекрасен домакин, усмихната и отзивчива дама. Закуската в хотела е на ниво, вкусна и разнообразна. Препоръчвам!“

• VS Gandía Palace Hotel **** Оценка от отзивите: 9

„Закуската беше много добра!“

• Urban Youth Hostel Оценка от отзивите: 5

„Удобни легла, учтив персонал.“

• Hotel Malcom and Barret Оценка от отзивите: 10

„Спалнята и чистотата на бельото“

• Hotel 19-30 Valencia Оценка от отзивите: 10

„Страхотно персонално обслужване от жената която беше всяка сутрин на закуска. Чувствахме се като в 5* хотел. Хотела е с доста добра локация до централните забележителности и възможност за пешеходна разходка. Удобна връзка с метро и автобус. Богата закуска.“