2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Taliansko - hodnotenia hotelov
Costa Paradiso Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Ariadimari Priemerné hodnotenie: 8

„Veľmi príjemna a čistá izba s kúpeľňou, ústretový prístup majiteľa, odporúčam“

• Rocce Rosse Sardinia Priemerné hodnotenie: 9

„Veľmi pekné miesto s výhľadom na more, úplne nové , pekne prostredie okolo bazénu , na skok do obchodu či na pláž.“

• Sardegna Costa Nord Ovest Priemerné hodnotenie: 9

„vybavenie, čistota, komunikácia“

• La Locanda del Mare Priemerné hodnotenie: 10

„Boli sme spokojni, davame 10 z 10. Perfektna lokalita priamo na plazi, krasna velka cista izba, pekna kupelna, vyhlad na more zo vsetkych okien, mily personal, dobre ranajky, parkovanie vo dvore..Radi sa vratime.“

• Hotel Marinedda Thalasso & Spa Priemerné hodnotenie: 10

„Uzasne miesto s krasnym vyhladom a okolim, nadherna plaz, tiche prostredie.“

• Resort & SPA Le Dune Priemerné hodnotenie: 8

„Množstvo reštaurácií na výber, celkom dobré jedlá, milý personál, množstvo zelene a celkový kľud a pokoj.“

• Hotel Petri Marini Priemerné hodnotenie: 9

„Poloha tohto ubytovania, personál výborný. Určite by som sa vrátil. Pomer cena a kvalita výborný. Raňajky na Talianske pomery nad očakavane. Ďakujeme.“

• GH Santina Resort & SPA Priemerné hodnotenie: 7

„Strava bola veľmi dobrá. Personál veľmi ochotný.“

• Hotel Marinedda Thalasso & Spa Priemerné hodnotenie: 10

„Pobyt v hoteli bol fantastický. Nemôžem nič vyčítať, práve naopak iba pochváliť. Personál počnúc manažérom hotela bol priateľský, úctivý. Raňajky aj večere vynikajúce, nič nechýbalo. Počas dňa sme objavovali Sardíniu (Castelsardo, La Maddalena, Palau- všetko v blízkom dosahu autom od hotela). More čisté, teplé rovnako i čistá pláž. V areáli rezortu je veľa zelene (všade vonia rozmarín) a dokonca i korytnačka sa s nami prešla po ceste k moru. Veľmi príjemne prekvapila kozmetika v kúpeľni- rozmarínová v bio kvalite- úžasná. Mali sme rodinnú izbu s ktorou sme boli veľmi spokojní. Kto hľadá pokojnú dovolenku, tak tu ju nájde. Určite odporúčam navštíviť. Naša zatiaľ najkrajšia dovolenka.“

20 Najlepších hotelov v regióne Costa Paradiso