Costa Rei Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Ristorante Il Vascello Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітний персонал , трансфер організували , про вранішнє поселення ми не домовлялись , але нас заселили і при виселенні дозволили залишитись до вечора в номері - за що персоналу величезна подяка!!! До моря йти пішки 300 метрів , пляж чудовий , море , захід у воду - вище всяких похвал … від готелю на пляжі організована зона з лежаками ( за окрему плату звичайно по 15 євро за номер 2 лежаки в червні , далі дорожче …. Але зона чудова , співробітник на пляжі Андре допомагає завжди вибрати місце , розкласти лежаки , він дуже чуйна та чудова людина - з добрим серцем та професійно все виконує …. Окрема подяка 🙏🙏🙏Взагалі персонал чудовий і в ресторані і на рецепшні - ми дуже вражені добротою та теплом !!! В номерах дуже гарно прибирають … і все роблять вчасно ✅ Величезне дякуємо вам за гарні враження !!! Неподалік є супермаркет , дуже хороший ресторан з італійською кухнею та чудовим морозивом !!! На пляжі теж чудовий ресторанчик , хоч з меншим вибором блюд - але теж можна пообідати … тому із задоволенням рекомендую бувати тут … тихо , спокійно та з гарною природою ☀️ на одинці 🇺🇦“

• Sea Front Sardinia Оцінка за відгуками: 10

“Є все необхідне для повноцінного відпочинку. Якісна техніка і посуд. Дуже гарне розташування,багато квітів та різноманітної зелені. Усього 1 хвилину іти до моря,через оазис ароматів рослин та дерев.“

• New Ca'Mea Оцінка за відгуками: 10

“Хороше розташування, 10хв. до центру, поруч два великих супермаркета, чисто, відмінний персонал. При готелі є своя безкоштовна парковка, також поруч є автобусні зупинки, що також є не мало важливим. Легко знайти на карті та зручно добратись.“

10 найкращих готелів в регіоні Costa Rei